KABO

KaDar, kožená obuv z Ukrajiny, na kterou se můžete spolehnout

Firma KaDar je dnes jedním z největších výrobců obuvi na Ukrajině. Historie firmy sahá do roku 1999. Za 20 let zkušeností společnost dosáhla významného úspěchu na Ukrajině i ve východní Evropě. Jejími základní hodnotami jsou výrobky vysoké kvality a spokojení zákazníci. KaDar neustále zvyšuje objem výroby a vítá další možnosti spolupráce. Svým partnerům nabízíme vzájemně prospěšný koncept budování obchodních vztahů. Obchod s firmou KaDar je slibný a spolehlivý. Pojďte to zkusit a navštivte je na veletrhu KABO!

Vášeň pro podnikání a moderní technologie

Chcete-li uspět ze skromných začátků, musíte se podnikání plně věnovat a mít pro něj vášeň. Musíte do toho investovat srdce i duši, jinak požadovaných výsledků nedosáhnete. Naší strategií ve firmě KaDar je vybudovat zapálený a nadšený tým. Naše společnost dosáhla za posledních 20 let vysoké úrovně profesionality právě díky dobře organizované týmové práci. Důkazem je široké spektrum zákazníků a partnerů nejen na Ukrajině, ale stále více po celém světě. V KaDaru najdete továrnu na kožené boty, o které si můžete být jisti, že vám dá "pevnou podrážku" na vaší cestě do budoucnosti!

Co se týče technologií, firma pracuje na neustálém zlepšování výrobního procesu a kontrole kvality materiálů. Využívá moderního vývoje v technologickém zařízení i strojích a aplikuje nejnovější výrobní technologie. Mezi ně patří high-tech zařízení od předních výrobců v oboru - TESEO, CERIM, Durkopp-Adler, Ciucani i Sabal.

Historie výroby

Firma KaDar byla založena v roce 1999. První pár bot byl vyroben ve stejném roce. V těchto ranných letech jsme se soustředili na pánskou obuv. Postupem času bylo rozhodnuto rozšířit se i na dámskou obuv. Ukázalo se, že se jedná o správný krok, a naše společnost si zajistila pozici na trhu díky zasloužené pověsti kvalitní kožené boty. Rozšířili jsme se z našeho domácího trhu na Ukrajině na mezinárodní trhy, včetně trhů v Polsku, pobaltských zemích, Bělorusku, Kanadě a na Slovensku.

Proč KaDar?

Od roku 2019 můžeme být hrdí na mnoho úspěchů, které odlišují naši společnost od našich konkurentů. Máme výkonnou výrobu, která zajišťuje každodenní šití 1000 párů obuvi. Vysoce kvalitní obuv se tak na Ukrajině stala ještě dostupnější. Nabízíme rozmanitou řadu produktů s vysokými standardy kvality. Naše modelové řady jsou neustále aktualizovány podle současných trendů v módě.

Pro své kolekce vybíráme pohodlné a neformální styly. Prodáváme kožené výrobky nejvyšší kvality za konkurenční průměrné ceny. Disponujeme vysoce výkonným vybavením a nejmodernějšími technologiemi. Používáme pouze vysoce kvalitní kůže a doplňky dodávané předními portugalskými, italskými a polskými výrobci. V každém páru obuvi najdete nezaměnitelný značkový styl, tvar, estetika a ergonomii.

KaDar - firemní prezentace

OBUV VYROBENÁ UKRAJINSKÝM VÝROBCEM KADAR DÁVÁ DŮVĚRU V KAŽDÉM KROKU

Velkoobchodní nákup kožené obuvi od nás je správným rozhodnutím pro vaše podnikání. Zveme majitele obchodů, pro které je kvalita nezbytná, aby s námi vstoupili do partnerství. Nabízíme skvělé produkty za dostupnou cenu. Máme výhodné podmínky spolupráce, slevy pro stálé zákazníky, moderní design a osvědčené oblíbené produkty. Náš tým je orientován na výsledky a mezi naše nejlepší výsledky patří spokojení klienti.

Hledáme nová a smysluplná partnerství. Dopřejte svým zákazníkům spokojenost na každém kroku s botami KaDar!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše