Minerály Brno

Kateřina Marešková představí šperky pro energie života

Šperky posilující harmonii duše a pozdvihující krásu těla nabídne na výstavě Minerály Brno Kateřina Marešková. Při výrobě šperků pracuje vždy s jedinečnou energií jednotlivých komponent. Nezapomíná při tom ani na muže.

Energie každého z nás je originální, stejně jako šperky z dílny Kateřiny Mareškové. Ta nabízí především náramky s přírodních minerálů, které tvoří vždy s ohledem na to, co má daný šperk vyjadřovat. Některé náramky tak podpoří duševní rovnováhu, jiné zase krásu těla. Celkový vzhled náramků pak doplňují ozdoby v podobě nejrůznějších přívěsků nebo komponentů Swarovski. U stánku Kateřiny Mareškové si navíc na své přijdou nově i muži. „Novinkou letošní kolekce, kterou na brněnském výstavišti představím, jsou náramky pro muže v dárkovém balení s krystalem z pymarid z Bosny,“ říká Kateřina Marešková.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše