KABO

Kolekce kabelek Tamaris podzim zima 2020/21 zaujme svou moderní rozmanitostí

Nová kolekce tašek značky Tamaris pro letošní sezónu podzim/zima se zaměřuje na vzrušující kombinaci současných trendů a nadčasové klasiky. Pět módních motivů, které tvoří jádro kolekce a určují směr trendu, je doplněno dalšími liniemi. Sportem inspirovaná linie „Flamingo Motel“ přesvědčí dvěma tónovými metalickými efekty s prvky designu opasku. Všechny modely jsou k dispozici v barvách černá, zašlá stříbrná, bronzová, modrá, oranžová a růžová.

Linie, vyrobená z vysoce kvalitního PU, je skutečným módním vrcholem a může být nádherně kombinována s neformálním vzhledem. V kolekci „70's Essence“ jsou boty a tašky inspirovány módou sedmdesátých let. Významnými designovými prvky jsou pruhovaný popruh, krátké řetězy i nezaměnitelný vzhled Dolaro. Z barev vévodí koňak, černá, taupe a žlutá, materiálem je PU se semišovým vzhledem.

Nadčasová, klasická elegance ve vzhledu Dolaro se zlatými kovovými kováními - to je elegantní řada Bourgeoise Parfum, která svým klasickým stylem vyzařuje francouzský vkus. Tlumené podzimní barvy černé, tmavě hnědé, modré, koňak, taupe a kari podtrhují ušlechtilý vzhled linie, doplněný o nápis ve zlatě. Řada Rêves de Bourgogne se vyznačuje silným bordeauxem spojeným s teplými hnědými tóny v krokodýlím vzoru. Mladý, neupravený a cool - to jsou atributy, které definují linii Punkové redefinice. Kromě kontrastních okrajových švů, log, nápisů, kovových efektů a širokých ramenních popruhů jsou významnými designovými prvky této řady zipy.

Nové kolekce kabelek a tašek Tamaris najdeme v expozici Wilhelm Johann Meier GmbH.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše