KABO

Translation is not available.

Kolekce kabelek Tamaris podzim zima 2020/21 zaujme svou moderní rozmanitostí

Nová kolekce tašek značky Tamaris pro letošní sezónu podzim/zima se zaměřuje na vzrušující kombinaci současných trendů a nadčasové klasiky. Pět módních motivů, které tvoří jádro kolekce a určují směr trendu, je doplněno dalšími liniemi. Sportem inspirovaná linie „Flamingo Motel“ přesvědčí dvěma tónovými metalickými efekty s prvky designu opasku. Všechny modely jsou k dispozici v barvách černá, zašlá stříbrná, bronzová, modrá, oranžová a růžová.

Linie, vyrobená z vysoce kvalitního PU, je skutečným módním vrcholem a může být nádherně kombinována s neformálním vzhledem. V kolekci „70's Essence“ jsou boty a tašky inspirovány módou sedmdesátých let. Významnými designovými prvky jsou pruhovaný popruh, krátké řetězy i nezaměnitelný vzhled Dolaro. Z barev vévodí koňak, černá, taupe a žlutá, materiálem je PU se semišovým vzhledem.

Nadčasová, klasická elegance ve vzhledu Dolaro se zlatými kovovými kováními - to je elegantní řada Bourgeoise Parfum, která svým klasickým stylem vyzařuje francouzský vkus. Tlumené podzimní barvy černé, tmavě hnědé, modré, koňak, taupe a kari podtrhují ušlechtilý vzhled linie, doplněný o nápis ve zlatě. Řada Rêves de Bourgogne se vyznačuje silným bordeauxem spojeným s teplými hnědými tóny v krokodýlím vzoru. Mladý, neupravený a cool - to jsou atributy, které definují linii Punkové redefinice. Kromě kontrastních okrajových švů, log, nápisů, kovových efektů a širokých ramenních popruhů jsou významnými designovými prvky této řady zipy.

Nové kolekce kabelek a tašek Tamaris najdeme v expozici Wilhelm Johann Meier GmbH.

More news from the fair trade