GO a Regiontour

Konference Travelevolution představí trendy v oblasti komunikace i marketingu. Vstupenky jsou již v prodeji

Přednášky od špiček v oborech marketingu, komunikace a inovací v cestovním ruchu přímo v centru dění mezinárodního veletrhu? Přesně to nabídne konference Travelevolution pořádaná v rámci veletrhů GO a REGIONTOUR. Účastníci si v pátek 17. ledna 2020 užijí sedm přednášek na různá témata, inspiraci mohou následně sbírat také na samotném veletrhu. Vstup na něj je totiž zahrnut v ceně vstupenky.

Odborný doprovodný program je nedílnou součástí každého ročníku veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně. Ani letos tomu nebude jinak. Celkem v sedmi tematických blocích vystoupí odborníci na sociální sítě, komunikaci se zákazníky i inovátoři oboru. Hlavním přednášejícím bude autor knihy Web ostrý jako břitva, Jan Řezáč.

„Jednotlivé přednášky se budou týkat například práce s Instagramem, interní komunikace v destinaci, tvorby webů nebo marketingových strategií. I toto jsou totiž oblasti, na které je nutné v cestovním ruchu myslet. Chybět nebude ani prostor na diskuzi a networking,“ komentuje program jeden z organizátorů konference Pavel Pichlar. Do Brna dle jeho slov zavítají také autoři unikátního turistického chatboota Klosterman.

Vstupenky na konferenci Travelevolution je možné zakoupit na www.travelevolution.cz. V ceně vstupenky je také ebook přednášek z konference a vstup na veletrh GO a REGIONTOUR.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše