Stavební veletrh Brno

Nové vinylové podlahy i schodiště představí na Stavebním veletrhu společnost Dobré podlahy

Dovozce a velkoobchodní prodejce podlahovin se třicetiletou zkušeností se na konci února opět představí na brněnském Stavebním veletrhu. Řeč je o společnosti Dobré podlahy, která zákazníkům nabízí kvalitní a zdravotně nezávadné podlahy z moderních materiálů. „Za vznikem firmy stojí dlouhá rodinná tradice. Už můj děda měl za první republiky obchod s textilem,“ líčí jednatel firmy Aleš Sedláček.

Dobré podlahy nabízí ve svém internetovém obchodě široký sortiment. Ať už zákazníci touží po vinylové lepené podlaze, laminátové plovoucí, PVC podlaze či po přírodním linoleu.  „Spolupracujeme se stovkami podlahářů po celé České republice, centrálu se showroomem podlah máme v Brně,“ dodává Sedláček. Přímo tam si tak lidé mohou prohlédnout podlahu na vlastní oči.

Firma dodává podlahy do bytů, domů ale i do nákupních center či nemocnicí. Aktuální trendy z hlediska oblíbenosti jednotlivých podlah se liší dle typu zákazníka. „Ti, kteří kupují podlahy domů, si nejčastěji vybírají vinyl. Tento segment roste, protože do něj investují i výrobci jiných typů podlahovin a vzniká velká konkurence. Naopak pro veřejné prostory často dodáváme kobercové čtverce, které jsou oblíbené díky snadné pokládce a vysoké odolnosti,“ vysvětluje jednatel. Od konkurence se Dobré podlahy liší svou kvalitou. „V naší nabídce najdou lidé jen to nejlepší zboží na trhu. Nestačí nám vyrobit jen základ,“ dušuje se Sedláček.

Stavebního veletrhu se firma účastní pravidelně, už dvacet let. „Veletrh pro nás znamená možnost oslovit klienty, kteří by na nás jinde nenarazili. Je to navíc ve správném období, kdy lidé řeší topení a podlahu,“ míní Sedláček.

I letos si firma připravila pro návštěvníky veletrhu novinky. „Představíme generaci vinyl podlah tedy kolekci SPCa Smart Rigid Vinyl podlah a Expona Clic 19dB. Ukážeme také nové designy vinylové podlahy AQUAFIX Click,“ popisuje Sedláček. Dominantou jejich veletržního stánku budou také vinylové schody. „Společně s podlahou perfektně sjednotí celý interiér a dokážou se přizpůsobit naprosté většině schodišť,“ vysvětluje.

Návštěvníci se na veletrhu mohou dozvědět veškeré informace týkající se podlah či koberců. Kromě toho se mohou zapojit do soutěže, ve které výherce může získat až tři sta tisíc korun. Stačí si jen zakoupit soutěžní podlahu a zaregistrovat se na stránkách. „Soutěž se netýká jen veletrhu, ale nově probíhá dlouhodobě, protože nákup podlahy není impulzivní záležitostí. Každý, kdo se přihlásí, se automaticky dostává do tří slosování o sto tisíc korun,“ zakončuje Sedláček.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše