STYL

Organické a vegan materiály, hit dnešní doby a nový obor na veletrzích

Udržitelná móda a ekologický přístup k oblékání jsou v poslední době často skloňovaná témata mezi spotřebiteli. Proto jsme rozšířili srpnové veletrhy o nové části. Ke slovu se dostane také mužské spodní prádlo. A pozor - je tu zvýhodněná nabídka účasti!

Na veletrhu STYL se tak setkáte s oborem ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž. Veletrh KABO se pak rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV.

Kromě toho jsme rozšířili veletrh STYL o obor pánské prádlo.

V souladu s těmito novými tématy připravujeme i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion. Věříme, že tyto novinky zaujmou nejen stávající návštěvníky, ale hlavně přilákají na veletrhy návštěvníky nové.

Zvýhodněná účast na srpnových veletrzích

Pro 54. ročník Mezinárodních veletrhů módy a obuvi STYL a KABO, který se koná od 24. do 26. srpna, připravují Veletrhy Brno i další novinku. A tou je stanovení pouze jednoho termínu uzávěrky přihlášek, tedy do 20. května 2019.

Do tohoto data Vás metr čtvereční řadové výstavní plochy bude stát 1 700 Kč. Po květnové uzávěrce bude cena za metr čtvereční řadové výstavní plochy na 1 900 Kč. Příplatek za rohový stánek zůstává v obou případech ve stejné výši jako doposud, tj. pět procent.

Úplně jsme zrušili nejvyšší cenu za pronájem výstavní plochy ve výši 2.120 Kč/m2.

Abychom Vám rezervování místa na veletrhu co nejvíce usnadnili, pošleme Vám počátkem května elektronický odkaz na přihlášku s předvyplněnými Vašimi kontaktními údaji. Svou účast na veletrhu tak opět vyřídíte na pár kliknutí.

Zajistíte si tak prezentaci nejen na veletrhu, ale také na našem webu a sociálních sítích. Každý vystavovatel totiž opět dostane možnost bezplatného prostoru pro svou propagaci na oficiálních kanálech veletrhů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše