ProDítě

Pavilon V zaplnily kočárky, autosedačky a postýlky. Veletrh ProDítě potrvá až do neděle

Přehlídka dětského a kojeneckého zboží se v Brně koná už pošestnácté. Návštěvníci se tady potkají přímo s výrobci a distributory a čeká je výběr ze širokého sortimentu včetně novinek, které ještě nejsou v obchodech.

Kojenecké oblečení české výroby? Udržitelný kočárek vyrobený s maximálními ohledy k přírodě? Designový dětský pokojík? Látkové pleny nové generace? Kreativní hračky rozvíjející dětskou mysl? Pokud jako čerství nebo nastávající rodiče hledáte odpovědi na podobné otázky, navštivte od 5. do 8. března pavilon V brněnského výstaviště.

Ve čtvrtek je veletrh ProDítě určen především odborníkům a za vstupenku dáte 300 korun, ale zase uvidíte nabídku mezi prvními a všechno projednáte v klidu. Od pátku můžete využít výhodné online vstupné na etickets.bvv.cz, v tom případě navštívíte veletrh ProDítě za 140 korun jako jednotlivec nebo za 240 korun jako rodina, tj. 1–2 dospělí a až 4 děti. Navíc vás tu čeká pódiový doprovodný program s užitečnými přednáškami i vystoupeními a soutěžemi připravenými speciálně pro děti. K dispozici jsou také hrací zóna s atrakcemi Little Tikes, dětský koutek s bezplatným hlídáním pro děti od 3 let a přebalovací a kojící koutky.