ProDítě

Translation is not available.

Pavilon V zaplnily kočárky, autosedačky a postýlky. Veletrh ProDítě potrvá až do neděle

Přehlídka dětského a kojeneckého zboží se v Brně koná už pošestnácté. Návštěvníci se tady potkají přímo s výrobci a distributory a čeká je výběr ze širokého sortimentu včetně novinek, které ještě nejsou v obchodech.

Kojenecké oblečení české výroby? Udržitelný kočárek vyrobený s maximálními ohledy k přírodě? Designový dětský pokojík? Látkové pleny nové generace? Kreativní hračky rozvíjející dětskou mysl? Pokud jako čerství nebo nastávající rodiče hledáte odpovědi na podobné otázky, navštivte od 5. do 8. března pavilon V brněnského výstaviště.

Ve čtvrtek je veletrh ProDítě určen především odborníkům a za vstupenku dáte 300 korun, ale zase uvidíte nabídku mezi prvními a všechno projednáte v klidu. Od pátku můžete využít výhodné online vstupné na etickets.bvv.cz, v tom případě navštívíte veletrh ProDítě za 140 korun jako jednotlivec nebo za 240 korun jako rodina, tj. 1–2 dospělí a až 4 děti. Navíc vás tu čeká pódiový doprovodný program s užitečnými přednáškami i vystoupeními a soutěžemi připravenými speciálně pro děti. K dispozici jsou také hrací zóna s atrakcemi Little Tikes, dětský koutek s bezplatným hlídáním pro děti od 3 let a přebalovací a kojící koutky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše