STYL

PERAB nově představí značku kalhot Gardeur

Společnost PERAB na veletrhu nově představí značku Gardeur, která je skutečný specialista na kalhoty! Ve společnosti Gardeur ve městě Mönchenglad-bach navrhují vysoce kvalitní dámské a pánské kalhoty stejně tak jako dámské sukně již od roku 1920.

Jejich cílem je neustálá snaha nabízet zákazníkům výrobky s dokonalým střihem. Klíčovým faktorem pro značku Gardeur je zaměření na detail a na samotný produkt. Gardeur oslovuje cílovou skupinu žen a mužů ve věku 30 let a více s módními, elegantními a příležitostně-sportovními kalhotami.

Německá značka Cabano nabízí pánské bundy, kabáty, saka vynikající nejen funkčními vlastnostmi, ale i módními prvky. Kolekce obsahují osobité městské i sportovní styly reflektující sezónní trendy barev i střihů.

Značka Hajo působí na trhu od roku 1970. Je německou firmou nabízející rozsáhlou kolekci pánských mikin, svetrů, triček a polokošil v rozpětí velikostí od S do 6XL.  Další specifickou nabídkou této značky je kolekce pánských a dámských pyžam různých vzorů a střihů. Pro letní sezonu nabízí také kolekci dámských letních šatů.

Tramontana je nizozemskou firmou založenou v roce 1985 v Amsterdamu. Tramontana má za cíl být značkou s kompletním servisem. Značka o jedné zastávce, kde moderní žena dostane vše, co potřebuje, aby se cítila žensky a módně. Je to móda pro ženu, která zvládá několik úkolů najednou a je neustále v pohybu. Ale hlavně a především je věrná svému ženskému stylu.

Monari je německá značka založená v roce 1986 z nápadu zakladatelů Renate and Bernharda Boschových na jejich dovolené v Toskánsku. Je to značka pro ženu, která ví, co chce a co se jí líbí. Soustředí se na svou ženskost a je otevřená novým trendům. Značka klade důraz na vysoce kvalitní zboží. Každá kolekce má pět barevných témat vzájemně kombinovatelných.

Německá společnost WEGA byla založena v roce 1951. Značka WEGA nabízí kolekce dámských bund a kabátů. Důraz je kladen zejména na elegantní styl. Značka Wega do kolekce zařadila svou novou nabídku se jménem "Green Goose", tedy tzv. "Zelenou Husu". Nabídka dámských bund a vest s tímto označením neobsahuje žádné husí peří, ale výplně jsou ze 100 % polyesterových vloček. Zpracování a výhřevnost je však stejné jako pravé husí peří.

To vše Vám můžeme nabídnout v pavilonu P na stánku číslo E20.