STYL

Play Underwear, moderní spodní prádlo

Značka Play Underwear je moderní kolekcí spodního prádla pro všechny generace. Díky široké nabídce vzorů a barev chce ženám nabídnout širokou škálu různých typů kalhotek, podprsenek a nočních košilek. V rámci značky se profilují tři řady: PLAY basic, PLAY passion a PLAY night.

Řada PLAY basic se skládá z podprsenek a kalhotek s menšími detaily nebo bezešvými střihy. Je vyrobena z kvalitních materiálů a dostupná v různých barvách a velikostech pro perfektní look.

Kolekce PLAY night nabízí elegantní a moderní noční košilky. Je vyrobena z kvalitních a pohodlných materiálů, které vám v noci zajistí dokonalý komfort při spaní. Ozdobná jemná krajka podtrhuje romantický a elegantní vzhled.

PLAY passion nabízí podprsenky a kalhotky s důrazem na detail a kapku vášně. Kvalitní materiály, moderní design a atraktivní detaily vytvářejí dokonalý pocit při nošení.

Aktuální kolekce kalhotek zahrnuje modely ve více než 20 barvách a různých stylech, jako jsou bikiny, g-stringy, tanga, brazilky, kalhotky klasické, bezešvé nebo samolepící.

Kolekci a více informací najdete na: play-underwear.com