STYL

Play Underwear, moderní spodní prádlo

Značka Play Underwear je moderní kolekcí spodního prádla pro všechny generace. Díky široké nabídce vzorů a barev chce ženám nabídnout širokou škálu různých typů kalhotek, podprsenek a nočních košilek. V rámci značky se profilují tři řady: PLAY basic, PLAY passion a PLAY night.

Řada PLAY basic se skládá z podprsenek a kalhotek s menšími detaily nebo bezešvými střihy. Je vyrobena z kvalitních materiálů a dostupná v různých barvách a velikostech pro perfektní look.

Kolekce PLAY night nabízí elegantní a moderní noční košilky. Je vyrobena z kvalitních a pohodlných materiálů, které vám v noci zajistí dokonalý komfort při spaní. Ozdobná jemná krajka podtrhuje romantický a elegantní vzhled.

PLAY passion nabízí podprsenky a kalhotky s důrazem na detail a kapku vášně. Kvalitní materiály, moderní design a atraktivní detaily vytvářejí dokonalý pocit při nošení.

Aktuální kolekce kalhotek zahrnuje modely ve více než 20 barvách a různých stylech, jako jsou bikiny, g-stringy, tanga, brazilky, kalhotky klasické, bezešvé nebo samolepící.

Kolekci a více informací najdete na: play-underwear.com

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše