Mezinárodní strojírenský veletrh

Přemístit 150 kilovou dřevěnou desku pomocí přísavek není pro Vakuumtechnik žádný problém

Vakuová manipulace firmám může pomoci přemístit těžká břemena bez pomoci lidské síly. Na svém stánku v pavilonu V to ukazuje slovenská společnost Vakuumtechnik.

Vakuová manipulace firmám může pomoci přemístit těžká břemena bez pomoci lidské síly. V závislosti na typu materiálu a jeho váze, firma Vakuumtechnik zákazníkům doporučí typ zdvihacího zařízení, které jim také následně pomůže začlenit do výroby. „Výhodou takovéto manipulace je, že zvládne nasát a přemístit i prodyšné materiály jako jsou například kartonové krabice nebo surové dřevěné desky,“ vysvětluje obchodní manažer Tomáš Czanik.

Na Mezinárodní strojírenský veletrh s sebou do Brna firma přivezla vakuový hadicový zdvihač. Ten si poradí například s plechem, dřevem ale i kartonem. „Na konci ramene je nástavec, který se přisaje na předmět, jež chce zákazník přemístit a pomocí hadice se vytvoří podtlak. Koncové nástavce se mohou ale i měnit za mechanické, nebo třeba i za přísavkové rámy pro těžší břemena,“ doplňuje Czanik.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše