Motosalon on-line

Royal Enfield představuje Riders Club of Europe

Royal Enfield oznamuje zahájení svého zbrusu nového „Riders Club of Europe“, komunitního, jednotného kontaktního centra pro všechny současné i budoucí jezdce Royal Enfield, ztělesňující všechny aspekty étosu Royal Enfield „Pure Motorcycling“.

Srdcem klubu bude nabitý program společných jízd, sdílení zkušeností se značkou a předváděcích akcí, které se budou snažit budovat silnou komunitu v celé Evropě, a které budou vyčleněné a přístupné pro všechny jezdce Royal Enfield. 

Arun Gopal, vedoucí obchodních trhů EMEA, řekl: „V Royal Enfield se zaměřujeme na naše jezdce – jsou skutečnými ambasadory značky. Za všechno, co jako společnost děláme; od motocyklů, které vyvíjíme, až po celý ekosystém značky, který pečlivě upravujeme, je koncový jezdec jádrem našeho myšlení. Oceňujeme, že jezdci mají mnoho forem a různých podob; puristé, dobrodružní turisté, nadšenci retro kol nebo každodenní dojíždějící, kteří hledají soběstačnost a pohodlí. Co je však všechny spojuje, je touha vystoupit a jezdit. Milujeme motocykly v jejich nejčistší podobě; to nás svazuje a formuje. Vítáme každého v našem světě. Jsme nadšeni, že můžeme napsat další kapitolu trvalého příběhu Royal Enfield, a představujeme si, že „Riders Club of Europe“ bude jeho nedílnou součástí po mnoho dalších let.“ 

Mezi funkce a výhody „Riders Club of Europe“ bude patřit: 

  • Specializovaný kalendář místních jízd, setkání komunit a exkluzivních akcí členů organizovaných každou oficiální pobočkou klubu jezdců. V souladu s étosem značky Royal Enfield bude silné zaměření kladeno na rozvoj nezapomenutelných zážitků, které přesahují čas strávený jednoduše na motocyklu – pečlivé zvolené cesty, cíle a vzpomínky budou tři ústřední pilíře těchto jízd a aktivit. 
  • Zaměření na „Jízdu s poselstvím“ – silný důraz bude kladen na zapojení místních občanů s cílem zvýšit povědomí a podporu klíčových charitativních partnerství v celé Evropě. Každoroční Royal Enfield „One Ride“ bude ústředním bodem této činnosti a spojí nadšence značky ze všech koutů světa na den místních charitativních vyjížděk, tradičně první neděli v dubnu.
  • Exkluzivní pohostinnost akcí pro všechny členy Riders Club na vybraných obchodních akcích a aktivit značky v celé Evropě, stejně jako návštěvy showroomů s novými modely.
  • Přímý přístup ke všem aktivitám organizovaným pečlivě vybranými zážitkovými partnery Royal Enfield – včetně národních a mezinárodních zájezdů a půjčoven, jednodenních nebo vícedenních tréninkových dnů a jedinečných jízd a akcí.
  • Členství v „Riders Club of Europe“ bude první rok zcela zdarma pro všechny stávající i nové majitelé motocyklů Royal Enfield. Dárek na uvítanou bude také věnován všem novým jezdcům na oslavu členství v „Riders Club of Europe“.

Od 1. dubna bude plně funkční „Riders Club of Europe“ a v kalendáři bude možné procházet harmonogram aktivit vyhovujících opatřením proti šíření nemoci covid-19. Od tohoto data budou moci všichni vlastníci motocyklů Royal Enfield aktivovat své oficiální členství v „Riders Club of Europe“, vybrat si konkrétní pobočku „Riders Club of Europe“, ke které chtějí být přidruženi, a vyplnit svůj vlastní osobní profil jezdce. Vybraná pobočka bude fungovat jako místní základna každého jezdce pro činnost klubu jezdců, navíc každý člen bude moci využívat celý kalendář jízd a akcí v celém evropském regionu. 

Před oficiálním spuštěním „Riders Club of Europe“, si všichni stávající majitelé budou moci předrezervovat své členství na e-mailové adrese marketing@royalenfieldmoto.cz. Současně budou mít všichni noví vlastníci automaticky možnost být registrováni v okamžiku nákupu u svého prodejce. Od 1. dubna bude k dispozici česká verze webových stránek.

Po roce, kdy tolik lidí pociťovalo pocit odloučení, se Royal Enfield snaží postavit budování komunity do popředí svých plánů – nadále však zůstává odhodlání poskytovat poutavý a plný zážitek ze značky všem jezdcům.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše