Stavební veletrh Brno

Šimbera vystaví dveře, do kterých se zamilujete

Na krásu přírodního dřeva sází tradiční výrobce dveří Šimbera. V expozici na Stavebním veletrhu Brno ukáže speciální úpravy přírodních dýh, ale i skryté nebo zapuštěné zárubně a další trendová řešení.

Značku Šimbera návštěvníci Stavebního veletrhu Brno potkávají pravidelně. Letos svou expozici zaměří na dveře z přírodních strukturovaných dýh v různých úpravách, které podtrhují naturální vzhled dřeva. „Úpravy jako katrování nebo drásání zvýrazňují přirozený povrch a strukturu dřeva. Abychom zdůraznili přirozenost a krásu dřevěných dýh, používáme bělení, olejování nebo vyplňujeme přirozené praskliny dřeva tmelem,“ popsal jednatel společnosti Pavel Šimbera a pozval všechny zájemce o krásné a kvalitní dveře na stánek do pavilonu V: „Věřím, že tady najdete dveře, do kterých se na místě zamilujete a půjdete si je objednat.“

Výhodou značky Šimbera je spolupráce s dodavateli nábytku, podlah a dalšího vybavení pro sjednocení barev a materiálů. Sjednocují se také dýhy dveří a zárubní, případně stěn, a zákazník má možnost výběru originální dýhy. Největší předností však je kvalitní konstrukce, která dveřím zaručuje dlouhou životnost. „Svým sortimentem cílíme nejen na rodinné domy a byty, ale i na sídla firem, pensiony a hotely. Proto klademe velký důraz na kvalitu veškerého materiálu a komponentů. Vedle kvalitních dýh je pro trvanlivost dveří důležité také to, co je uvnitř. Proto jsou naše dveřní konstrukce velmi propracované, stabilní a mechanicky odolné,“ zdůraznil Pavel Šimbera.

Výrobce s dlouholetou tradicí je známý širokou nabídkou, která se přizpůsobí různým individuálním požadavkům. „Snažíme se svou péčí dosáhnout co nejvyšší spokojenosti koncového zákazníka, radíme mu s výběrem a nabízíme řešení problémů. Například u skrytých zárubní, které jsou dnes velmi módní, je důležité myslet na přípravu už ve fázi hrubé stavby. V této variantě dveří si pohlídáme stavební připravenost tak, aby zákazník později nebyl zklamán, že některé řešení dveří už není možné,“ vysvětlil Pavel Šimbera. Skryté hliníkové zárubně jsou navrženy tak, aby se staly neviditelnou součástí zděných i sádrokartonových příček. Jiné elegantní řešení představují zapuštěné zárubně, které jsou v rovině stěny. Vyrábí se ze dřeva korespondujícího s dveřním křídlem a dveře s nimi vždy vyniknou. Také tyto trendy uvidí návštěvníci Stavebního veletrhu.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše