Mezinárodní strojírenský veletrh

Stáž nebo pracovní nabídky mohou zájemci domluvit přímo se zástupci firmy. Umožní jim to platforma Job Fair MSV

Veletrh pracovních příležitostí Job Fair MSV bude i letos součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Platforma nabízí možnosti konzultací mezi zájemci o zkušenosti nebo pracovní příležitost a vystavovateli z řad prestižních firem. Job Fair MSV se uskuteční na brněnském výstavišti již 10. října 2019.

Platforma Job Fair MSV je přitom už jakýmsi pravidlem. „Nyní připravujeme na podzim devátý ročník veletrhu Job Fair. Zájemci mohou navštívit stánky a získat u nich všechny potřebné informace. Naší předností je, že všechny velké společnosti sdružíme na jednom místě,“ řek ředitel projektu Jiří Wagner

Veletrh Job Fair MSV je největší akcí zaměřenou na nabídku pracovních příležitostí ve strojírenství, energetice a dalších příbuzných technických oborech v České republice. Loňský ročník podpořila společnost MOOG, která se zabývá projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů, elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.

Letos organizátoři doplní vystavovatele také o zajímavé přednášky, které návštěvníkům poradí, jak uspět v byznysu nebo na pracovním pohovoru.

Více informací najdete na www.jobfairmsv.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše