STYL

Veletrhy STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své existence udržely prestiž kontraktačních veletrhů, primárně zaměřených na B2B. Ale protože i veletrhy módy stejně jako móda samotná musejí jít neustále s dobou, přinášejí letos mnoho inovací. I díky nim se na únorové veletrhy přihlásily desítky zcela nových firem.

Noví vystavovatelé z tuzemska i zahraničí

“V současnosti, krátkou chvilku před veletrhem, předčil zájem vystavovatelů účastnit se veletrhu KABO naše očekávání. Máme asi 17 úplně nových vystavovatelů na Kabu a 27 na Stylu, převážně se jedná tedy o zahraniční firmy, ale vrátili se i někteří tradiční čeští vystavovatelé.  O nový koncept KABO je větší zájem, než jsme původně plánovali,“ uvedla ředitelka projektu, Gabriela Císařová. „Díky změně v koncepci, jejíž součástí byl pouze jeden společný pavilon, jsme si také mohli dovolit vyjít vstříc vystavovatelům, co se týče lepších cenových a jiných podmínek pro účast na veletrhu. To přivítali úplně všichni,“ doplnila.

Jeden obří pavilon přinese pohodlí i pro návštěvníky

Mezinárodní veletrh módy STYL i mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO tedy obsadí 22. – 24. února kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, pavilon P. Poprvé se tak budou konat společně pod jednou střechou. „Návštěvníci budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech,“ vysvětluje záměr organizátorů ředitelka projektuUspořádání vystavovatelů v hale bude díky tomu zcela nové, z původních expozic nezůstal kámen na kameni. U obou veletrhů je mírně upravena i branžová struktura. Na veletrhu STYL je nové rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denim a další. U veletrhu KABO se zjednodušilo zařazení v oborech Shoes, Accessories.

Nová témata programu aneb „Přivítejte změnu“

Kromě prezentací vystavovatelů čeká návštěvníky tradiční doprovodný program, do kterého se zapojí řada nových partnerů a odborníků z textilní a obuvnické branže. Programové centrum v pavilonu P přinese řadu zajímavých přednášek a workshopů. Mezi top téma veletrhů STYL a KABO budou patřit „TRENDY 2020 aneb Přivítejte změnu“, které otevře citlivé otázky hledání nových hodnot v oděvním průmyslu po uvědomění si jeho skutečných dopadů na naši planetu. Přednášet ji bude Ellen Haeser z Holandska. Jeden z workshopů bude zaměřen na unikátní kódy, další z přednášek nahlédne do psychologie zákazníka versus prodavače. Víte o tom, že údaje na etiketě mohou ovlivnit spotřebitelské chování? I to se dozvíte na veletrhu STYL/KABO.

Módní show, soutěže i studentská tvorba

K veletrhům neodmyslitelně patří módní přehlídky. Módní show budou probíhat v témže pavilonu jako oba veletrhy. Během dvou dnů se v nich vystřídají kolekce např. těchto značek ATELIER DONÁT, LEVEL-PRO, Moděva, SANU BABU nebo TRAMONTANA Na veletrzích budou také vyhlášeny výsledky a předána ocenění v soutěži „Žirafa“ – zdravotně nezávadná dětská obuv" a dále „Osobnost roku 2019 v textilním a obuvnickém průmyslu“.

V doprovodném programu nebudou chybět trendové kolekce vystavovatelů na rok 2020 TREND FORUM, kde se představí zejména dámská a dětská móda, kožená galanterie a doplňky. Zajímavou součástí bude WORKSHOP BIJOUX, kreativní tvoření s firmou MORAVIAFLOR s. r. o., výrobcem květinových dekorací. Ukázky z tvorby studentů odborných škol – SUPŠ Uherské Hradiště a Ateliér designu obuvi FMK UTB Zlín budou pak pro všechny velkou inspirací.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše