ProDítě, Svět ženy

Svět dětí a maminek na brněnském výstavišti

Rekordní patnáctý ročník Prodejně-kontraktačního veletrhu potřeb pro dítě proběhne na brněnském výstavišti od 14. do 17. března 2019. Oblíbený veletrh PRODÍTĚ letos nově obsadí 2 pavilony - G1 a G2 a znovu se spojí s prodejní přehlídkou Svět ženy do pestré show s atraktivním zbožím a zábavným programem pro malé i velké návštěvníky.

Kam pro nový kočárek nebo autosedačku?

Největší výběr dětského zboží včetně horkých novinek najdete v polovině března na největší oborové výstavě České i Slovenské republiky. Pokud si chcete vybrat a rovnou zakoupit nový kočárek nebo autosedačku, budete na správném místě. Účast potvrdili všichni čeští výrobci a dovozci. Snadno tedy získáte přehled o kvalitě, bezpečnosti i cenách jednotlivých značek a modelů. Přední dodavatelé jako AGS 92, BABY CENTRUM Pardubice, BABY DIREKT, BABY HOLDING, BABYPOINT, CARERO, FOR BABY, Ing. Lubomír Fiedler - BambinoMio, Ivo Špuk - Babynova, KENYO, PATRON Bohemia, RŮŽOVÝ PANTER a SAM BABY přivezou i nové kolekce pro letošní rok, které teprve míří na pulty obchodů.

Látkové pleny nové generace i chytré nápady

Nastávající i čerstvé rodiče na veletrhu čeká pestrá nabídka kojeneckého a dětského zboží od postýlek, doplňků a oblečení s originálním designem až po hračky a vzdělávací knížky pro nejmenší. Porovnáte zde sortiment různých dodavatelů třeba látkových plen, kteří přivezou zboží nejnovější generace s obdobně snadným použitím, jako mají jednorázové pleny. A seznámíte se třeba s šumícími medvídky MyHummy. Ti pomáhají novorozencům v usínání - vydávají totiž šumění podobné zvukům, které děti slýchaly v mámině bříšku a spojují si je s teplem a bezpečím.

Vše pro ženu krásnou a spokojenou

Na prodejní přehlídce Svět ženy si můžete vybírat ze zboží, které je určené pro zdraví, krásu, k usnadnění práce nebo čistě pro radost všech dívek a žen. S novinkami, o kterých je dobré vědět, seznámí pódiový doprovodný program. Poradí maminkám včetně těch budoucích nebo s výchovou dětí ke správnému čištění zubů. K dispozici navíc bude bezplatná poradna na témata jako příprava k porodu, kojení, bezpečnost miminek nebo péče o děti.

Přivítejte jaro s novým účesem a líčením

Zdarma návštěvníky veletrhu ostříhají i poradí s vhodným líčením studenti oborů kadeřník a kosmetička. K proměně se nemusíte registrovat, stačí přijít do pavilonu G2. Ve čtvrtek 14. března v rámci přehlídky Svět ženy proběhne Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček se soutěžemi v účesové tvorbě, dekorativní kosmetice a úpravě a zdobení nehtů.

Ani děti se na výstavišti určitě nudit nebudou!

Připravujeme pro ně pestrý doprovodný program, hlídací koutek a nebudou chybět hry a soutěže o krásné hračky.

Nejvýhodnější vstupenky koupíte online

První den – čtvrtek 14. března je určený zejména odborným návštěvníkům/obchodním partnerům vystavovatelů. Přijít mohou i návštěvníci z řad laické veřejnosti, kteří ocení klidnější formát prvního dne a chtějí veletrh vidět mezi prvními. Vstupenka v tento den bude mít jednotnou cenu 300 Kč. Od pátku 15. března jsou na etickets.bvv.cz připraveny dva druhy zvýhodněných vstupenek. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh PRODÍTĚ a výstavu Svět ženy za 140 korun jako jednotlivec, za rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 až 4 děti pak zaplatíte jen 240 korun.

Veletrh proběhne v moderních pavilonech G1 a G2, které zvýší komfort jak vystavovatelům, tak návštěvníkům. Tyto výstavní haly jsou přístupné přímo z ulice Hlinky v blízkosti parkoviště a zastávky MHD. Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 8 nebo 9. Otevírací doma je od čtvrtka do soboty 9.00 až 18.00 hodin, v neděli od 9.00 do 16.00 hodin.

>> Kompletní doprovodný program <<

Soutěžte na Facebooku veletrhu ProDítě a získejte kočárek nebo autosedačku

Do zahájení letošního veletrhu ProDítě zbývá jen pár dnů. Abychom vám čekání na něj zpříjemnili, připravili jsme si pro vás soutěže o hodnotné ceny. Ve hře je kočárek, autosedačka, taška na kojenecké potřeby a další skvělé doplňky.

Co musíte pro získání těchto věcí udělat? Stačí nás sledovat na Facebooku a splnit jednoduché soutěžní úkoly! Držíme vám palce, třeba se štěstí usměje právě na vás.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše