GO a Regiontour

Thajsko pod drobnohledem: Golfová velmoc

V Thajsku se vyřádí také golfisté. Mrkněte, jaké destinace doporučují zástupci státní thajské centrály cestovního ruchu.

Desítky hřišť na světové úrovni od známých designérů a k tomu skvělé zázemí a služby. Thajsko je dnes „trendy“ vyhledávanou oblastí golfistů.

Na golfová hřiště na vysoké světové úrovni narazíte v různých koutech této asijské a turisty oblíbené země. Ve vnitrozemí je najdete v Kanchanaburi, Isaanu či Bangkoku, na severu v provincii Chiang Mai nebo Chiang Rai.

Pokud chcete spojit hru s pobytem u moře, zkuste golfová hřiště na pobřeží v Pattaye či na ostrovech Phuket nebo Koh Samui. Své golfové výlety můžete spojit s výpravami za poznáváním historie země, ale stejně tak dobře se sem můžete vydat si zahrát s přáteli nebo vzít rodinu, která bude odpočívat u moře, zatímco vy se budete věnovat své golfové vášni. Samozřejmě se zde pořádají i různé zajímavé golfové turnaje.

Foto: archiv Tourism Authority of Thailand

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše