GO a Regiontour

To nejlepší z celého světa v jednom pavilonu. Veletrh GO nabídne odborné diskuze i interaktivní festival 5 kontinentů

Milovníci cestování mají v dnešní době v podstatě neomezené možnosti. Vybrat si z nich ale nemusí být snadné a to jak pro samotné cestovatele, tak pro společnosti, které zážitky zprostředkovávají. Nejžhavější novinky z oblasti cestovního ruchu, odborné diskuze profesionálů, ale i zajímavé prezentace pro veřejnost proto v rámci čtyř dní nabídne na jednom místě festival GO. Již třicátý ročník Mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu, který se specializuje na výjezdovou turistiku, obsadí pavilon P brněnského výstaviště 16.–19. ledna 2020.

Národní turistické centrály, tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře, dopravní společnosti ale i zástupce oborových asociací se se díky veletrhu GO setkají na jednom místě. Své zkušenosti, poznatky, novinky a aktuální témata budou mít možnost sdílet například v rámci diskuzní platformy GOREG- FÓRUM, která se koná v první den festivalu. Na fóru vystoupí tuzemští i zahraniční řečníci, kteří patří ke špičkám v oboru. „V rámci veletrhu vyhlásíme také Velkou cenu cestovního ruchu, která je odborným oceněním pro společnosti působící v této oblasti. Chybět nebude ani společenský večer, kde se mohou účastníci veletrhu neformálně potkat a předat si své zkušenosti,“ říká Miloň Mlčák, ředitel festivalu GO.  Součástí veletrhu GO bude také cestovatelský festival GO KAMERA, který se letos odehraje společně s veletrhy v pavilonu P. Festival 5 kontinentů nabídne nejen poutavé přednášky, ale také služby pro návštěvníky. Poradenská centra například prozradí, jak se správně v konkrétních destinacích pohybovat.

Zvyky i kuchyni všech kontinentů poznáte na festivalu

Zkrátka ale nepřijdou ani návštěvníci z řad široké veřejnosti. Díky atraktivnímu programu se dozvědí vše o cestování do vysněné destinace. Navštívit mohou zajímavé přednášky, diskuze, výstavy i besedy. Na vlastní oči se seznámí s různými možnostmi cestování, ať už jde o cestování karavanem, na kole nebo let do vzdálené exotické země, prohlédnou si potřebné vybavení a zjistí informace od zkušených cestovatelů. „Velkou novinkou veletrhu GO je také Festival 5kontinentů, který nabídne interaktivní prezentaci jednotlivých světadílů, poradenské centrum, kulturní vystoupení, filmy, výstavy fotografií i besedy s populárními cestovateli,“ dodává Mlčák. V rámci prezentace jednotlivých kontinentů budou mít návštěvníci navíc možnost ochutnat také lokální speciality. Součástí veletrhu totiž bude také velký Food Festival, kde se představí kuchaře ze všech koutů světa, i oblíbené celebrity v živých show.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše