BIOMASA

Veletrh BIOMASA s odborným doprovodným programem

V pořadí 4. veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví vstoupil do svého třetího dne. Více než pět desítek firem, umístěných v pavilonu Z a na přilehlých volných plochách, jedná se svými obchodními partnery a představuje sortiment, který zahrnuje především stroje a zařízení, sloužící k úpravě, zpracování a produkci biomasy, ale také například k výrobě pelet a briket z biomasy, k dopravě, manipulaci a skladování biopaliv či k výrobě bioplynu.

Na pódiu v pavilonu Z se střídají přednášky odborníků v rámci doprovodného programu. Ten dnešní je zaměřen na využívání energie dřevní hmoty a dotýká se témat, jako je pěstování rychle rostoucích topolů a jejich využití při vytápění, výběru nového kotle na dřevo, pelety a štěpku a proběhne i diskuse o palivech na bázi dřeva. O tématech, jako je využívání dřevní hmoty a život v půdě, se bude hovořit na pódiu až do čtvrtka, ve středu je na programu také 13. mezinárodní konference, která se pod názvem Současné postavení a výhled využívání certifikovaných biopaliv v nízkoemisní mobilitě uskuteční ve výškové budově areálu brněnského výstaviště od 10 do 14:45 hodin.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše