Minerály Brno

Více než šperky. Lenka Singerová propojuje tvoření s péčí o tělo i duši

Tvoření je ideální způsob, jak se zrelaxovat, rozvíjet a poznat své nitro. Touto zásadou se řídí výtvarnice, terapeutka a průvodkyně cestou života Lenka Singerová, která patří k pravidelným účastnicím výstavy Minerály Brno. Na brněnském výstavišti nebude chybět ani 16. a 17. listopadu. Návštěvníkům zde nabídne vlastnoručně vyrobené energetické náramky a obrázky andělů s vloženými polodrahokamy. Zájemci, kteří si chtějí vyzkoušet různé výtvarné techniky a zjistit více o tom, jakou roli mohou v našem životě hrát barvy nebo minerály, navíc pozve na své kurzy.

Jako absolventka umělecké školy se tvorbě všeho druhu věnuje Lenka Singerová už řadu let. Blízké jí jsou různé techniky a styly. Výtvarná díla pro ni ale nejsou pouze prázdné objekty, věří totiž, že správně zvolené doplňky a dekorace mohou pozitivně ovlivnit lidský život. To se odráží i ve výrobcích, které představí na výstavě Minerály Brno. „Nabízím ručně vyrobené energetické náramky a náušnice, na které si předem velmi pečlivě vybírám materiál, očišťuji a následně nabíjím novou energií prostřednictvím mandal a jiných technik. Dále vyrábím energetické obrázky andělů s vloženými polodrahokamy. Tyto obrazy je možné v případě zájmu vyrobit i na míru,“ komentuje Lenka Singerová.

Své poznatky si Lenka Singerová nenechává pro sebe. Provozuje Poradnu pro zdraví a harmonii duše a těla a Školu osobního rozvoje a sebepoznání - Cesta do nitra. Pořádá také nejrůznější semináře, kde účastníci proniknou například do tajů intuitivní kresby, práce s kyvadlem a energií, využití drahých kamenů, meditace nebo využití barev v praktickém životě. Právě na praxi jsou pak zaměřené tvořivé semináře, které doplňují široké portfolio služeb brněnské výtvarnice. „Na kurzech si zájemci mohou vyzkoušet různé výtvarné techniky, mezi které patří malba akrylovými barvami na plátno, malba na textil, tvoření z papíru nebo i výrobu šperků,“ upřesňuje Singerová a dodává, že jejím přáním je, aby se tímto způsobem naučilo rozvíjet tvořivost a zrelaxovat co nejvíce lidí.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše