Minerály Brno

Vyrobte si strom života pod vedením Alicji Sabelové

Najít přirozenost a harmonii ve zdánlivě nekonečném chaosu drátků a kamínků můžete při tvorbě stromů života. Autorka Alicja Sabelová, která se v rámci svého projektu SrdceSvět.cz výrobě stromů života věnuje, vám ukáže, jak na to. Na výstavě Minerály Brno totiž bude tyto originální dekorace do interiéru nejen nabízet, ale také nechá návštěvníky si je vyrobit. Každý si tak může odnést na míru vyrobený dárek nebo doplněk do domácnosti.

Precizní provedení každého detailu, které dohromady tvoří celek s jedinečným příběhem a symbolikou. Tak popisuje stromy života Alicja Sabelová. „Baví mě hrát si a tvořit pro radost ze samotného tvoření. Tuto radost bych ráda předala i návštěvníkům brněnského výstaviště. Na workshopu, který bude u mého stánku probíhat po celou dobu výstavy, tak zájemce každého věku naučím jednoduchou techniku tvorby stromů života,“ láká milovníky tvoření Alicja Sabelová a dodává, že při tvorbě stromů života se fantazii meze nekladou. Návštěvníci si dokonce mohou přinést vlastní kámen (o velikosti 4 – 10 cm), který je doma nebo přímo na výstavě zaujal, a zakomponovat ho do svého díla.

Také ti, kteří tvoření příliš neholdují, si ale u stánku výtvarnice z Českého Těšína přijdou na své. K dispozici zde budou již hotové stromy života různých barev, tvarů a velikostí. Zájemci si navíc budou mít možnost prohlédnout i zakoupit dosud největší strom života z autorčiny dílny, který měří 70 cm, váží 12 kilo a je vytvořen z křišťálu a ametystu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše