TECHAGRO

WTC Písečná, zemědělská dopravní technika s tradicí přes 50 let

WTC Písečná s.r.o. je tradiční český výrobce zemědělské a komunální techniky. Ve výrobním závodu v Písečné (u Jeseníku) má produkce zemědělské dopravní techniky tradici od roku 1968.

Do portfolia výroby společnosti patří traktorové návěsy BIG, traktorové nosiče kontejnerů PORTÝR, traktorové přepravníky zvířat PARDÁL, traktorové přepravníky balíků PLT a traktorové přívěsy BSS.

„Naše expozice prezentovaná na veletrhu TECHAGRO 2020 reflektuje průřez celým výrobním programem, přičemž sestává z 11 produktů,“ zve návštěvníky vedoucí obchodu Petr Kössler.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše