ProDítě, Svět ženy

Za novinkami z kosmetiky a zdravého životního stylu na Svět ženy

Třetí ročník prodejní přehlídky Svět ženy navštívíte na brněnském výstavišti od 14. do 17. března. Zároveň se tu koná veletrh potřeb pro děti PRODÍTĚ s rekordní účastí a nejširším výběrem kočárků, autosedaček a dalších novinek, které ocení hlavně rodiče dětí od 0 do 3 let. Součástí obou akcí je atraktivní pódiový program a odborné poradenství.

Výstava Svět ženy soustřeďuje na jednom místě sortiment, který pečuje o zdraví, krásu a také usnadňuje ženám život. K vystavovatelům patří řada zajímavých menších firem, jejichž nabídku v běžné obchodní síti nepotkáte. Alternativní produkty šetrné k přírodě a pomáhající lidskému zdraví si prohlédnete na stáncích v pavilonu G2.

Společnost La Biorganica dováží na český trh čistě přírodní kosmetiku z celého světa, která je mimořádná svou účinností. Svou nabídkou potvrzuje, že čistá příroda dokáže daleko víc, než jakékoli syntetické náhražky. Seznámíte se zde s produkty značek jako Inlight, ZUII, Butterbean Organics, Teatox nebo Narturalis Better.

Na stánku firmy MIJA se můžete nechat okouzlit „krásou, která léčí“ a pochází z egyptského bahna. Tradice kosmetického využití bahna pochází ze starověkého Egypta a krášlila se s ním prý i Kleopatra. „Egypt powder“ neboli egyptská hlinka je přírodní minerální pudr z egyptského bahna, který pomáhá léčit akné, uklidňuje citlivou pleť, vytváří efekt přirozeného opálení a hodí se i pro líčení.

Centrum zdraví Blansko představí výrobky pro zdravý životní styl a doplňky stravy, nabízí také unikátní konvici měnící kyselou vodu na zásaditou. Faberlic přiveze léčebné produkty vycházející z tradiční čínské medicíny a zájemcům poradí přímo majitelka firmy Petra Rédová, která obor studovala u nás i v Číně. Svůj stánek na výstavě Svět ženy bude mít také americká kosmetika Mary Kay nebo moravská rodinná firma Moravité s nabídkou přírodní kosmetiky – voňavých mýdel a koupelových solí.

V pavilonu G2 se seznámíte rovněž s novinkou anglické značky Renapur, kterou oceníte v péči o domácnost. Jedná se o technologii nové generace, která neviditelně pokrývá semiš, textilie, plátno a další savé materiály a chrání je tak před vlhkostí, UV zářením a špínou. Renapur Protector s praktickým eko-rozprašovačem použijete na boty, oblečení, sportovní potřeby, kabelky, ale i čalounění zahradního nábytku nebo ubrusy a závěsy.

Kde jsou ženy, nesmí chybět ani móda. Mezi vystavovateli bude třeba firma Krásné věci s nabídkou dámských oděvů z Itálie. V expozici Proměna se návštěvnice mohou svěřit do péče mladých kadeřnic a kosmetiček, které je bezplatně ostříhají, učešou a nalíčí. Spoustu inspirace ke krásným účesům, odvážnému líčení i úpravě nehtů přinese Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček HARMONIE 2019, které proběhne ve čtvrtek 14. března přímo na výstavě Svět ženy.

Od pátku 15. 3. do neděle 17. 3. se o zábavu návštěvníků všeho věku postará doprovodný program. Na pódiu v pavilonu G2 se vystřídají mimo jiné přednášky o léčebném cvičení pro ženy, obličejové józe nebo správné péči o zuby, na programu jsou také módní přehlídky těhotenské a dětské módy. K dispozici je dětský koutek i hrací zóna pro nejmenší.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše