ProDítě, Svět ženy

Za novinkami z kosmetiky a zdravého životního stylu na Svět ženy

Třetí ročník prodejní přehlídky Svět ženy navštívíte na brněnském výstavišti od 14. do 17. března. Zároveň se tu koná veletrh potřeb pro děti PRODÍTĚ s rekordní účastí a nejširším výběrem kočárků, autosedaček a dalších novinek, které ocení hlavně rodiče dětí od 0 do 3 let. Součástí obou akcí je atraktivní pódiový program a odborné poradenství.

Výstava Svět ženy soustřeďuje na jednom místě sortiment, který pečuje o zdraví, krásu a také usnadňuje ženám život. K vystavovatelům patří řada zajímavých menších firem, jejichž nabídku v běžné obchodní síti nepotkáte. Alternativní produkty šetrné k přírodě a pomáhající lidskému zdraví si prohlédnete na stáncích v pavilonu G2.

Společnost La Biorganica dováží na český trh čistě přírodní kosmetiku z celého světa, která je mimořádná svou účinností. Svou nabídkou potvrzuje, že čistá příroda dokáže daleko víc, než jakékoli syntetické náhražky. Seznámíte se zde s produkty značek jako Inlight, ZUII, Butterbean Organics, Teatox nebo Narturalis Better.

Na stánku firmy MIJA se můžete nechat okouzlit „krásou, která léčí“ a pochází z egyptského bahna. Tradice kosmetického využití bahna pochází ze starověkého Egypta a krášlila se s ním prý i Kleopatra. „Egypt powder“ neboli egyptská hlinka je přírodní minerální pudr z egyptského bahna, který pomáhá léčit akné, uklidňuje citlivou pleť, vytváří efekt přirozeného opálení a hodí se i pro líčení.

Centrum zdraví Blansko představí výrobky pro zdravý životní styl a doplňky stravy, nabízí také unikátní konvici měnící kyselou vodu na zásaditou. Faberlic přiveze léčebné produkty vycházející z tradiční čínské medicíny a zájemcům poradí přímo majitelka firmy Petra Rédová, která obor studovala u nás i v Číně. Svůj stánek na výstavě Svět ženy bude mít také americká kosmetika Mary Kay nebo moravská rodinná firma Moravité s nabídkou přírodní kosmetiky – voňavých mýdel a koupelových solí.

V pavilonu G2 se seznámíte rovněž s novinkou anglické značky Renapur, kterou oceníte v péči o domácnost. Jedná se o technologii nové generace, která neviditelně pokrývá semiš, textilie, plátno a další savé materiály a chrání je tak před vlhkostí, UV zářením a špínou. Renapur Protector s praktickým eko-rozprašovačem použijete na boty, oblečení, sportovní potřeby, kabelky, ale i čalounění zahradního nábytku nebo ubrusy a závěsy.

Kde jsou ženy, nesmí chybět ani móda. Mezi vystavovateli bude třeba firma Krásné věci s nabídkou dámských oděvů z Itálie. V expozici Proměna se návštěvnice mohou svěřit do péče mladých kadeřnic a kosmetiček, které je bezplatně ostříhají, učešou a nalíčí. Spoustu inspirace ke krásným účesům, odvážnému líčení i úpravě nehtů přinese Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček HARMONIE 2019, které proběhne ve čtvrtek 14. března přímo na výstavě Svět ženy.

Od pátku 15. 3. do neděle 17. 3. se o zábavu návštěvníků všeho věku postará doprovodný program. Na pódiu v pavilonu G2 se vystřídají mimo jiné přednášky o léčebném cvičení pro ženy, obličejové józe nebo správné péči o zuby, na programu jsou také módní přehlídky těhotenské a dětské módy. K dispozici je dětský koutek i hrací zóna pro nejmenší.

Další aktuality z veletrhu