Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Rainbow Six Siege v Brně předvede taktiku, napětí i boje na blízko

Jako poslední titul se v Game Hall na IN-JOY Life! představí hra Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Tato multiplayerová taktická střílečka z první osoby, vyvinutá studiem Ubisoft, otevře vlastní stánek v paviolnu B. Na české Mistrovství ji přivádí společnost DELL.

Rainbow Six Siege (R6S) je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí. Do herního světa přišela v době, kdy tomuto žánru dominoval Counter Strike. R6S však nabídnul naprosto jiný herní styl založený na jiných mechanikách a vydobyl si své místo na slunci a vlastní komunitu.

Hra je inspirovaná reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě. Nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.

R6S nabízí různé taktické operace

Hráči okusí zcela nový styl boje, kdy mají nepřátelé možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovat pasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku. Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči k dispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise.

Speciální jednotky a několik postav

Siege je založen na sestavení fungujícího týmu pěti hráčů z desítek možných operátorů, podobně jako v MOBA hrách. Útočníci a obránci mají na výběr z operátorů, kteří se liší vybavením, zbraněmi ale také například rychlostí a brněním. Je potřeba vybrat takové, kteří budou ideální kombinací na dosažení cíle každé mapy, ať už je to záchrana a rukojmích, zneškodnění bomb nebo udržení určité lokace.

Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky.

V informacích je v R6S síla, tak jako v reálném světě

Informace vládnou světem a ve světě Rainbow Six Siege máte k jejich získání obrovskou spoustu nástrojů. Útočníci s drony, různými variantami skenů a možností háčkovat kamery obránců, obránci s celou škálou předpřipravených i umístitelných kamer. Získávání informací o soupeři, jeho postavení a složení nepřátelského týmu je v R6S zásadní, především z toho důvodu, že většina hraných map je z velké části zničitelná a upravitelná. Barikády, pasti, díry ve stěnách a stropech jsou základ.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše