Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

CRUSSIS s novou řadou e-biků i pro juniory

CRUSSIS, český výrobce elektrokol a koloběžek, představí na veletrhu novou devítkovou řadu elektrokol. Novinkou pro sezonu 2020 budou také juniorská elektrokola této renomované značky.

Raketový start na poli e-biků

Značka CRUSSIS, které letos propůjčil svoji tvář Jaromír Jágr, začala s prvním vývojem a výrobou elektrokol už v roce 2012. Během prvních let se vyprofilovala na jednoho z největších hráčů na poli e-biků. V roce 2015 otevřeli novou vlastní výrobní linku kol  a spustili výrobu koloběžek CRUSSIS. O dva roky později uvedli na trh novou řadu elektrokol, s novou geometrií rámu a novým moderním designem – vyrobenou ve vlastní výrobní hale.

„V roce 2018 jsme se posunuli ještě dále. Naši flotilu jsme rozšířili o dvě zásadní novinky; karbonové horské elektrokolo s pevným rámem o váze 20,9 kg a celoodpružené horské elektrokolo pro ještě hladší jízdu v náročném terénu. Stáváme se první firmou v ČR, která ve střední cenové třídě e-biků plně integruje baterie do rámů elektrokol,“ uvádí Nikola Výkrutová, marketingová manažerka CRUSSIS electrobikes s.r.o.

Kvalita především

Snahou výrobce je, aby produkty CRUSSIS poskytly ty nejlepší možné jízdní vlastnosti. Proto jsou a budou vždy precizně konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky sportovní jízdy, ale i celodenní vyjížďky. Přitom musí nabídnout snadnou, pohodlnou a bezpečnou jízdu. Firma používá značkové komponenty světových výrobců, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

„Všechna elektrokola či koloběžky jsou v naší výrobní hale nejprve kompletně odborně smontována s přezkoušením funkce brzd, všech ostatních pohyblivých částí a funkcí elektrosoučástek. Až poté se rozloží a obalená ochranným materiálem, vloží do přepravního boxu, aby mohla být bezpečně doručena svému novému majiteli,“ doplňuje manažerka.

Velký důraz je kladen také na celkový design e-biků. Výrobci kol přitom nemyslí jen na juniory, ale mají ve svém sortimentu i kola vhodná pro ženy – typ e-Guera nebo e-Fiona a to od řady 5 až do řady 9, přičemž každá řada má stupňující se výbavu.

A jak vnímá současnou masovou cyklistiku zástupce firmy? „Dle nás masová cyklistika stagnuje s tím, že mnoho lidí přechází na elektrokola, protože elektrokolo jim poskytuje větší možnosti,“ vysvětluje manažerka marketingu.

www.crussis.cz

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše