Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Design, integrace, funkce: Bianchi představuje e-SUV

Pojem člověk a stroj dosahuje nového spojení díky novému modelu Bianchi e-SUV představenému na Eurobike: vzrušující e-MTB s 720 Wh baterií a integrovanými světly, který ztělesňuje spojení stylu a poslání.

Více než revoluce. Spojení člověka a stroje dosahuje nové hranice s Bianchi e-SUV, speciálním e-kole představeným dne 4. září na Eurobike, nejvýznamnější výstavě na světě. Vize Bianchi o budoucnosti mobility se formuje v inovativním konceptu kola se vzrušujícím designem, který se mění ve funkční projekt.

Bianchi e-SUV je nová generace e-kol navržená s ohledem na spojení s uživatelem. „E-SUV“ znamená elektrické sportovní užitkové kolo. Je to o tom, jet kamkoli a prožít dobrodružství. Je to kolo, které ztělesňuje Bianchi Lif-E, program elektrické inteligence - mobilita, bezpečnost a svoboda. S myšlenkou vytvořit novou generaci e-kol, Bianchi nechalo vyniknout design, integraci a funkčnost.

Design

Konstrukce systému Bianchi e-SUV je vysoce inovativní. Celokarbonový rám ukazuje nesouměrně tvarované trojúhelníky, inspirované jedinečným tvarem Dolomit, které vytvářejí spojení mezi přírodou a technologií.

Integrace

Řídítka Bianchi e-SUV jsou navržena jako jediný lehký karbonový prvek s integrovaným kabelovým systémem. Konstrukce řídítek může být rozšířena o další řídicí systémy, jako je GPS a indikace baterie.

Bianchi e-SUV je napájeno plně integrovanou baterií s kapacitou 720 Wh. Kryt baterie je vybaven jedinečným chladicím systémem inspirovaným samostatně větranými fasádami v moderní architektuře. Funguje to jako vzduchový svislý kanál, který zabraňuje přehřátí motoru a baterie.

Sání umožňuje přívod čerstvého vzduchu shora. Čerstvý vzduch proudí přes vnitřní potrubí nad baterií a odchází zespod. Tento tok funguje jako vakuový systém a snižuje teplo jak baterie, tak motoru.

Funkce

Důraz kladený na bezpečnost a pohodu jezdce je klíčem k projektu Bianchi Lif-e. S ohledem na to jsme vyvinuli nový e-SUV s integrovanými předními, bočními a zadními led světly, navrženými ve spolupráci se společností Spanninga. Výhodou je lepší viditelnost v noci a možnost vidět a být vidět za zhoršených světelných podmínek při jízdě v horách nebo ve městě. Kromě zajištění estetické výhody, asymetrické karbonové kyvné rameno zabraňuje poškození řetězu a odstraňuje hluk řetězu klepajícího o rám.

V nabídce bude JEDEN MODEL ve třech verzích.

Rodina kol Bianchi e-SUV se skládá ze tří plně karbonových modelů: Racer, Rally a Adventure, všechny jsou poháněné pohonnou jednotkou Shimano steps E8000 a baterií 720 Wh.

Racer: moderní e-MTB, se základními konstrukčními řešeními a závodní duší, ideální pro soutěže e-MTB. Toto kolo má 150 mm zdvih vzadu a 160 mm zdvih vpředu, velikost kol 29x2,6 a je vybaveno top sadou Shimano XTR 1x12speed.

Rally: plně vybavené e-SUV kolo s integrovanými světly a blatníky pro extrémní denní i noční jízdy, se zdvihem 150 mm předu i vzadu, velikostí kol 27,5" vzadu a 29" vpředu a vybaveno top sadou Shimano XTR 1x12. Rally Binchi e-SUV je vybaveno dalším světlem se světelným tokem 1.100 lumenů s dosvitem až 200 metrů.

Adventure: terénní e-SUV ideální pro jízdu na různých cestách včetně městských jízd a to i za zhoršených světelných podmínek. Má 150 mm zdvih vpředu i vzadu, kola o velikosti 27,5" vzadu a 29" vpředu, vybaveno sadou Sram GX Eagle 12sp. e-SUV Adventure je vybaven integrovanými předními, bočními a zadními světly.

  • CENY: RACER 274.990,- nebo 10.490eur, RALLY 249.990,- nebo 9.490eur, ADVENTURE 179.990,- nebo 6.790eur.
  • VELIKOSTI: M(17"), L(19") a XL(21")

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše