Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Dvě plus dvě. Když si chcete užít cestu společně

Dva a dva je někdy mnohem více než čtyři. Díky firmě Dvě plus dvě s.r.o. si dnes může totiž i rodina s hendikepovanými dětmi vyjet společně na kole. V jejich sortimentu najdeme vozíky za kola určené jak dětem, tak dospělým a zejména těm, kterým zdravotní hendikep neumožňuje řídit kolo samostatně.

Firma Dvě plus dvě bude opět patřit mezi důležité vystavovatele veletrhů zaměřených na cyklistiku, tedy v letošním roce BIKE Life! Do Brna se vrací po letech a těší se na návštěvníky.

„Již 15 let jsme výhradními dovozci a distributory přívěsných vozíků za kolo značek Croozer a výhradními distributory sportovních vozíků a kočárků značky Thule Chariot. V letošním roce jsme rozšířili nabídku o kanadské vozíky Wike, které jsou svými vlastnostmi, variabilitou a velikostí určeny nejen pro přepravu malých dětí, ale i dětí větších a dospělých se zdravotním hendikepem,“ vysvětluje zástupce společnosti Michal Zouhar. „Tento segment na našem trhu v podstatě schází a jsme rádi, že se nám podařilo získat výhradní zastoupení pro ČR a SR,“ doplňuje.

Novinka z Kanady nejen pro hendikepované

Jako letošní novinku na trhu bude firma prezentovat speciální vozíky WIKE, především modely Softie, SPECIAL NEEDS LARGE a WIKE SPECIAL NEEDS X-LARGE, které jsou určeny pro větší děti a dospělé s tělesným a pohybovým hendikepem. Zákazníky jistě zaujme, že vozíky Wike jsou vyráběny ručně v rodinné manufaktuře v městečku Guelph nedaleko Toronta. Kvalita zpracování a použitých materiálů je naprosto unikátní. Ostatně kompletní informace lze nalézt na stránkách wike.cz.

 

Odráželo motivuje, elektrokolo pomáhá

Firma na veletrhu představí i další sortiment, jako např. přívěsný závěs za kolo FollowMe nebo vlastní odrážedla s názvem Davídek a Terezka. Odrážedla jsou dobrou motivací dětí k pohybu už od útlého věku. A jak pohlíží zástupce firmy na současný trend kol s elektrickým pohonem? „Masový nástup elektrokol jde ruku v ruce s pohodlností společnosti, nicméně v případě využití elektrokol při jízdě s přívěsným vozíkem dává smysl,“ připouští Michal Zouhar.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše