Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

KCK Cyklosport-Mode s novou kolekcí cyklomódy FORCE

Otrokovický KCK Cyklosport-Mode představí na letošním BIKE Life! hned několik renomovaných značek. Především oblíbenou značku FORCE, pod kterou tato česká společnost vyvíjí a vyrábí produkty už od roku 1991.

Kromě FORCEse pak milovníci cyklistiky mohou těšit na WILIER, UNIOR, HUTCHINSON, PROLOGO, CONNEX, RIDEA, CONTROLTECH MINOURA, TIME, SOLESTAR, VELOTOZE, TUFO, NUTREND či ITM.

„Prodáváme kompletní cyklistický sortiment a vše potřebné pro cyklistiku, z našich TOP produktů bych rád pozval návštěvníky na novou kolekci oblečení FORCE,“ uvedl Jan Fraňo, exportní a marketingový manažer společnosti.

Jejich produkty zahrnují opravdu celý sortiment, od jízdních kol přes příslušenství, komponenty, nezbytné nářadí, maziva, držáky, autonosiče i trenažery až po výbavu cyklisty, a to ať už jde o přilby, batohy, tretry, tenisky, či oblečení a doplňky.

Společnost KCK Cyklosport-Mode s českou značkou FORCE bude také aktivním účastníkem projektu Czech made. Nenechte si ujít jejich expozici v hale V.

Další informace najdete na www.force.cz

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše