Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Na Vodafone MČR se v PlayerUnknown´s Battlegrounds utká šestnáct týmů

Semifinálové turnaje v PUBG vyústili ve finální uskupení, které zabojuje na Vodafone MČR v počítačových hrách. Druhý ročník českého mistrovství představí 8. – 10. listopadu šestnáct soupeřících týmů, kteří se utkají v Game Hall na IN-JOY Life!

O nezapomenutelnou podívanou se postarají týmy s českými i zahraničními hráči. Do finále se probojovali Inside Games, NemamVlasy, Trust.Universe, Full Focus Fast Win, eSuba, eXtatus, Gunrunners.AOC, Vikingekrig Esports, Gifted Gaming, REViTAL Gaming, Cyber Gaming, BloodyDevils, eEriness E-BLUE, Online Vision Gaming, Fury Esport a EXORS Gaming. Všech šestnáct týmu čítá čtyři hráče, jejichž soupis naleznete na playzone.

Druhý ročník Vodafone MČR v PUBG nabídl skrze celoroční kvalifikace stabilní přehled o týmech. Komentátoři, jenž nás provázeli všemi kvalifikacemi nebudou chybět ani na MČR. Marek 'shadye' Hovanec, Přemek 'huhy' Malina a Pavel 'Pablitos' Řehořka spolu s moderátorským lídrem Zdeňkem 'Rader' Princem přinesou na turnaje zábavu i napětí.

Devátý ročník Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách nabídne klání v CS:GO, PUBG, League of Legends a Teamfight Tactics. Pokud chcete vidět v boji o český titul největší domácí hvězdy, tak v Brně nemůžete chybět!

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše