Life!

Na Vodafone MČR se v PlayerUnknown´s Battlegrounds utká šestnáct týmů

Semifinálové turnaje v PUBG vyústili ve finální uskupení, které zabojuje na Vodafone MČR v počítačových hrách. Druhý ročník českého mistrovství představí 8. – 10. listopadu šestnáct soupeřících týmů, kteří se utkají v Game Hall na IN-JOY Life!

O nezapomenutelnou podívanou se postarají týmy s českými i zahraničními hráči. Do finále se probojovali Inside Games, NemamVlasy, Trust.Universe, Full Focus Fast Win, eSuba, eXtatus, Gunrunners.AOC, Vikingekrig Esports, Gifted Gaming, REViTAL Gaming, Cyber Gaming, BloodyDevils, eEriness E-BLUE, Online Vision Gaming, Fury Esport a EXORS Gaming. Všech šestnáct týmu čítá čtyři hráče, jejichž soupis naleznete na playzone.

Druhý ročník Vodafone MČR v PUBG nabídl skrze celoroční kvalifikace stabilní přehled o týmech. Komentátoři, jenž nás provázeli všemi kvalifikacemi nebudou chybět ani na MČR. Marek 'shadye' Hovanec, Přemek 'huhy' Malina a Pavel 'Pablitos' Řehořka spolu s moderátorským lídrem Zdeňkem 'Rader' Princem přinesou na turnaje zábavu i napětí.

Devátý ročník Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách nabídne klání v CS:GO, PUBG, League of Legends a Teamfight Tactics. Pokud chcete vidět v boji o český titul největší domácí hvězdy, tak v Brně nemůžete chybět!

Další aktuality z veletrhu