Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Pavilon V s cyklistikou představuje trendy. S námi kolo ještě nezazimujete

Kola všech druhů a velkostí naleznete už nyní na brněnském výstavišti v pavilonu V. Kromě nich tam pořídíte také špičkovou výbavu nejen na kolo s výraznou slevou. Také tam můžete předvést výkon a odvahu, tak se k nám přidejte i vy!

Kola, oblečení, doplňky a plno sportovních lákadel. To vše můžete už od začátku veletrhu Life! vidět a zakoupit v pavilonu V. Ať už vstoupíte z jakékoliv strany, oči vám utkví na nových cyklo modelech, nebo osm metru vysoké lezecké zdi uprostřed expozice.

Když se kolo stane vaším nejlepším kamarádem

Expozice BIKE Life! se rozkládá na ploše zhruba 3 500 metrů čtverečních. "Bude se prezentovat dvacet vystavovatelů nejen elektrokol. Mimo jiné tu bude značka Canyon, která prodává kola pouze přes internet. Značka Bianchi ukáže kolo za 274.000, nejdražší na veletrhu," uvedla na tiskové konferenci ředitelka festivalu Life! Lucie Vymazalová.

Zmiňované Bianchi představuje e-SUV, jenž jako nová generace e-kol je navržená s ohledem na spojení s uživatelem. „e-SUV“ znamená elektrické sportovní užitkové kolo. Je to o tom, jet kamkoli a prožít dobrodružství. Je to kolo, které ztělesňuje Bianchi Lif-E. Na stánku můžete zhlédnout i další vystavené modely, které se cenově pohybují kolem 100 tisíc.

Letošní prezentaci, vystavovatelé pojali opravdu ve velkém, proto zde nalezneme kola všech druhů a velkostí. Expozice jsou třeba na menší dodávce s korbou (ukázka modelu BMX), či ve velkých osvětlených vitrínách (elektro kola či horská kola).

Přehled vystavovatelů BIKE Life! zde

Oblečení jako na dlani

Velcí sportovní velikáni nabízí v druhé části pavilonu sportovní oblečení za výhodné ceny. Nejen soupravu na kolo tak pořídíte s minimálně deseti procentní slevou. Kromě dospělých si vyberou také kluci a holky.

Ze všech stran křičí sportovní aktivity

Kromě předvedení kol v pavilonu V naleznete také spoustu jiných aktivit. Na první pohled všechny zaujme osm metru vysoká lezecká stěna. Organizace Sokol pak láká na vyzkoušení šplhu na laně, který je do stejné výšky, avšak je na čas. Otestovat svou výdrž také můžete ve veslování. V severní straně pak můžete soutěži v boulderingu.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše