Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

PELLS motivuje své zákazníky k pohybu

Brněnská společnost PELLS Distribution, s. r. o. přiveze na letošní BIKE Life! jízdní kola, doplňky, komponenty a oblečení. Chystá také autogramiádu jednoho ze svých ambasadorů – špičkového jezdce freestyle motokrosu Libora Podmola.

„Na veletrhu představíme nové závodní modely jako například karbonové 29“ MTB, nová silniční závodní kola a několik dalších novinek na příští sezónu. Zároveň připravíme velmi zajímavou nabídku pro své zákazníky – tu představíme až těsně před veletrhem,“ prozradil brand manager společnosti Jan Butala.

Potřebuje zdravý třicátník elektrokolo?

Na dotaz, kam se podle něj ubírá masová cyklistika v době elektrokol, brand manager odpověděl: „Masová cyklistika (v tomto případě spíše jízda na kole) určitě směřuje k elektromobilitě. Lidé mají přirozeně tendenci si jakoukoliv dřinu ulehčovat," zamýšlí se Butala.

Proto je pochopitelné, že velká část lidí, kteří kolo nevnímají primárně jako sportovní nástroj pro trénink, sáhne dřív nebo později po elektrokole. Je to dobře nebo špatně? Ti, kteří se díky elektrokolům zvednou z gauče, získají strašně moc. Na druhou stranu – potřebuje zdravý třicátník elektrokolo? Nebude to na úkor fyzické zdatnosti?

„Možná ano, možná ne, chytřejší budeme za deset let. Nicméně něco, co je z mého pohledu absolutně za hranou etiky, jsou dětská elektrokola. Zde neumím najít jediný rozumný argument proč ano. Kategorie sportovní cyklistiky bude nadále mít svou důležitou cílovku – cílové skupiny sportovních jezdců a jezdců na elektrokole se prakticky nekryjí," poznamenal Jan Butala.

Chybí mladým lidem skutečně motivace k pohybu? Mohou jim v tom prodejci nějak pomoci? „Snažíme se mladé lidi motivovat k pohybu například spoluprací s ambasadory, jako je Libor Podmol, Fabča Bytyqi, Ondra Petr, Romča Labounková. Všichni jsou to mistři světa, šikovní lidé, pracují s mladými, jsou jejich influenceři. Podporujeme závodní týmy, i dětské, příští rok plánujeme dětské závody,“ popisuje Butala.

Libora Podmola, špičkového jezdce freestyle motokrosu a držitele mnoha vítězství a ocenění včetně mistra světa, potkáte na stánku společnosti Pells v pavilonu V. Přijede na autogramiádu, jejíž čas bude ještě upřesněn.

PELLS Distribution myslí i na ženu cyklistku. Pro ni doporučují především kolo, které jí bude dělat radost. Čím lehčí a jednodušší na obsluhu, tím více si žena jízdu užije a kolo ji bude bavit. Malý návod najdou zájemci zde.

Další informace naleznete na www.pells.cz.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše