Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

S elektrokoly MTF máte opravdu maximální dojezd

Expozici Mountfield v pavilonu V nepřehlédnete. Čistý bílý design doplňují elektrokola všech možných barev a designů, včetně lákavých křiklavých modelů. V MTF teamu jsme našli přímo PR manažera Jakuba Danačíka a udělali s ním krátký rozhovor.

Jaká je koncepce vašeho stánku a co jste přivezli návštěvníkům?

Primárně jsme návštěvníkům dovezli nejsilnější integrované baterky na trhu s kapacitou 24,5 ampérhodiny. To znamená dojezd více než 200 kilometrů. Jsou to nejsilnější baterky na českém trhu a je to něco, čím se my pyšníme. Pak zde máme novou generaci, respektive 3. a 4. generaci elektrokol s motory Bosch, což je naprostá horká novinka od prakticky největšího výrobce motorů – firmy Bosch. Jsou to superprémiová elektrokola pro zákazníky, kteří požadují tu nejvyšší kvalitu. Současně tady ale máme elektrokola, která v loňském roce byla velice oblíbená - například skládačky, které začínají s cenou 19,990kč a také další trackingová elektrokola se zadními nábojovými motory. Jinak koncepce naší expozice je pojatá tak, že v uličce, kde jsou zákazníci nejvíce koncentrováni, máme opravdu ty nejšpičkovější modely. Současně na to navazují nejvíce prodávané modely, jako jsou městská elektrokola a kola skládací, která si naši zákazníci v loňském roce velice oblíbili.

Jaký je váš cílový zákazník na elektrokola?

S naším portfoliem jsme chtěli obsáhnout celé spektrum zákazníků, kteří jsou rok od roku mladší a mladší. Například mně je 30 let, s přítelkyní jezdíme taky na elektrokole, takže opravdu limit tam není. Samozřejmě je nějaký mainstream - zákazníci od 40 až neomezeně nahoru k nám na prodejnu chodí nejčastěji. Jinak máme na každé prodejně (56 prodejen v ČR, 18 prodejen na Slovensku, pozn.red.) dva specialisty na elektrokola, kteří jsou cyklističtí nadšenci a opravdu kolům rozumí do posledního šroubku a svoje zkušenosti přenesou na zákazníky.

Dá se to vypozorovat i na tomto veletrhu, jestli je zájem o vaše elektrokola?

Je o ně obrovský zájem. Jsme opravdu nadšení z návštěvnosti našeho stánku. Snažili jsme se expozici udělat čistě, aby právě ta naše elektrokola byla co nejvíce vidět a byly vidět jejich barvičky, ale primárně je náš důraz kladený na kvalitu, design a dlouhý dojezd. Protože realita je taková, že když kolo vezmete do kopce, papírově máte samozřejmě uvedených 200 kilometrů, ale je to jak u auta – v momentě, kdy najedete do kopce, kapacita začne rapidně klesat. Vlastně ten parametr, který zákazníky zajímá nejvíce, je kapacita baterky. A ten můžeme nabídnout opravdu nejlepší na trhu.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše