International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Linka zabalí hračky pro děti v nemocnicích

Pobyty v nemocnicích jsou často zdlouhavé a zejména pro děti velice nudné. O to, aby se jim lépe zotavovalo, se postará balicí linka GABEN PACKAGING LIVE. Ta pro ně totiž letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu zabalí stavebnice značky SEVA.

Linka bude v pavilonu Z v provozu čtyřikrát denně – v 10, 12, 14 a 16 hodin. Návštěvníci uvidí plně automatické balení, značení, manipulaci, paletizaci i distribuci, o které se postará téměř deset strojů. Nově mezi nimi bude robot Fanuc Arc Mate 0iB, který poskládá přepravní krabice a vloží do nich krabičky s hračkami.

Zabalené hračky poputují do pěti zařízení – Dětské nemocnice Fakultní nemocnice Brno, Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava, Dětské kliniky FN Olomouc – Hematoonkologického oddělení, Pediatrické kliniky Thomayerovy nemocnice a Dětského oddělení Vsetínské nemocnice.

Lidé si navíc mohou u balicí linky zasoutěžit. Stačí, když nejrychleji složí stavebnici. Čeká je také ochutnávka pečiva Breadway v projektové kavárně.

Kromě GABEN PACKAGING LIVE čeká na návštěvníky v pavilonu Z výstavu 3D tisku nebo oblíbený ElectroPark. V dalších pavilonech pak zhlédnou nejmodernější průmyslové stroje.

Mezinárodní strojírenský veletrh je otevřený od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin, poslední den se zavírá už v 16 hodin. Nejvýhodnější vstupenky jsou k dostání na webu.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše