International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Rodinná firma přivezla pneumatické pohony

Dvacet exponátů bylo letos přihlášeno do klání o Zlatou medaili 59. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu. Vítězové jsou známí, ale pojďme se podívat i na ty, na něž se sice nedostalo, ale jejich výrobky jsou prostě skvělé. Jde o velké giganty, veletržní nováčky i rodinné start upy.

Úplně poprvé se na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu představuje polská firma Pneumat System Sp. Nad tím, že se svým speciálním PSC válcem na Zlatou medaili nedosáhla, se její manažer Tomasz Rzeźnik usmívá: „Jsme tu poprvé a jde nám hlavně o to najít cestu na český a slovenský trh,“ říká muž z firmy, která je sice už větší, ale pořád ji nazývá rodinnou. Za svůj pneumatický pohon PCS válce D32 ÷ 125 má už několik polských cen. „PSC pohony jsou navrženy pro práci v drsných podmínkách. To, co je odlišuje od jiných válců, je upravená vnitřní struktura s integrovanou kovovou škrabkou, která čistí tyč od nečistot jako je beton, jíl, sádrovec, prachu, a zajišťuje pístové těsnění proti mechanickému poškození,“ popsal systém Rzeźnik.

Komponent nejčastěji prodávají do dřevařských fabrik, cementárek a betonárek. Jak tento válec funguje, představitelé společnosti z Vratislavi představují v pavilonu V na rozlehlém stánku 122 a ukazují i další z velkého množství produktů, které vyrábí.

www.pneumat.com.pl

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše