Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Newtech rozšířil své portfolio s obráběcími stroji

Společnost Newtech s. r. o. vystavuje jak obráběcí stroje v pavilonu P, tak tvářecí stroje v pavilonu B. Letos rozšířila nabídku o dvě zahraniční firmy Horkos a WMS Engineering. Newtech se skládá ze dvou divizí – plechotvářecí a obráběcí stroje – a na českém trhu je už 17 let.

Newtech letos umožnil vstup na český trh japonská firmě Horkos a na brněnském MSV prezentoval její nový model dvou vřetenového frézovacího stroje. Stroj je určený zejména pro produktivní hromadnou výrobu hliníkových dílů do automotive.

Druhou novinku přinesla Německá firma WMS Engineering prostřednictvím společnosti Newtech, jenž se specializuje na robotické odstraňování střepů (zahlazování ostrých hran pomocí speciálních nástrojů). Je vhodný pro větší dávky dílu například v automobilovém průmyslu. Vše přitom funguje na principu digitálním programování, kdy v počítačové aplikaci přesně vymezíte trajektorii podle výkresu. Buňka zahrnuje kromě odhrotování i odsávání a odvod třísek, umožňuje i řetězení nebo napojení dalších modulů jako měření, vážení nebo mytí.

Newtech, obchodně servistní organizace, je česká firma, která od roku 2002 zastupuje na trhu výrobce obráběcích strojů. Začínali s firmou Mitsui Seiki a byli jejími exkluzivními distributory až do roku 2012. Od 2015 zastupují nové firmy (Toyoda, Fuji, Tsugami) se zaměřením na japonské stroje a umožňují jim přístup na český trh. Newtech se skládá ze dvou divizí – plechotvářecí a obráběcí stroje.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše