Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Obráběcí stroje TAJMAC-ZPS ze Zlína jsou symbolem tradice a stability

Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představuje TAJMAC-ZPS novinky především z produktové řady obráběcích center. Firma TAJMAC-ZPS prezentuje exponáty ze dvou divizí. Prezentovala také Desetiosý K’MX SWING a osmiosý K’MX 816 CLEVER a návštěvníkům představuje svou vizi průmyslu 4.0.

Divize MANURHIN K‘MX letos nevystavuje novinky, ale nejproduktivnější dlouhotočné automaty - desetiosý K’MX SWING a osmiosý K’MX 816 CLEVER. Oba stroje umí obrábět tyčový materiál až 4 nástroji současně. „Hodí se zejména pro složitější součásti vyráběné ve velkých sériích, u kterých není potřeba stroj často přeseřizovat a naplno se tak využije jejich vysoká produktivita,“ řekla za společnost Hana Modlitbová. Stroje jsou vhodné zejména pro automobilový průmysl, který je nabitý rotačními součástmi o velkých sériích a malých maržích.

Rovněž divize CNC nevystavuje úplné novinky. Nicméně aplikaci stroje MCFV 1060, vhodný především pro sériovou výrobu, s automatickým výměníkem palet, robotem a aplikací Průmyslu 4.0 můžeme za novinku považovat. V automatizaci výrobního procesu lze totiž vidět budoucnost.

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s., navazuje na více jak 115 letou tradici strojírenské výroby ve Zlíně, která začala ve firmě Baťa v roce 1903. Výrobní program firmy TAJMAC–ZPS se skládá z vysoce výkonných vertikálních, portálových a horizontálních obráběcích center a ze světového hlediska špičkových vícevřetenových automatů a dlouhotočných CNC automatů. Stroje se uplatňují v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše