Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Prima Power: Stále rosteme

Stroj Combi Sharp a uživatelské rozhraní byly hlavním motivem na stánku společnosti Prima Power, jenž v Brně pod vlastní taktovkou vystavuje už třetím rokem. Tahoun 3D laserových strojů vystavuje v hale B.

Vlastní strojní rozhraní, jenž nabízí svým uživatelům, je v provozu už třetím rokem. „Původní rozdělené systémy na laserové stroje a vysekávací stroje jsme sjednotili. Všechny stroje, které nyní nabízíme proto obsluhuje jedna aplikace a rozhraní se tak stalo mnohem intuitivní pro naše koncové zákazníky,“ řekl obchodník Martin Volný. Aplikace přitom letos spadá pod hlavní téma digitalizace, kterým je MSV 2019 naplněno až po okraj.

Novinka Combi Sharp pak představuje modulární přístup k flexibilní výrobě s novým konceptem. „Jedná se o děrovací a řezací centrum, ve kterém vyřežete všechny segmenty průmyslu. Příkladem uvedu elektrorozvaděče, díly nebo komponenty pro vzduchotechniku, bílé zboží jako lednice a věci do kuchyně,“ vysvětlil Volný. Combi Sharp pak zvládne i úplně základní běžné náčiní, jenž všichni dobře známe. „Představte si dvou plotýnkový vařič. Laik se nad tím moc nepozastaví, ale i takovou drobnost sestavíte díky dílům, které vyřeže Combi Sharp,“ dodal Volný.

Téma průmyslu 4.0. se Prima Power věnuje také prostřednictvím svých aplikací. Ty mohou propojovat jednotlivé stroje, řídit výrobní proces, shromažďovat údaje a poskytovat hlášení o stavu a práci jednotlivých výrobních bloků.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše