Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

ABB a její partneři v Brně propojí technologie a robotické buňky. Návštěvníci zažijí průmysl 4.0

Letošním heslem společnosti ABB, s. r. o. pro Mezinárodní strojírenský veletrhu je „továrna budoucnosti“. Návštěvníci zde uvidí opravdu široký výběr „sci-fi“ novinek, jež si připravili na odiv partneři ABB, kteří nyní dostávají daleko více prostoru. Stánek 093 ABB můžete navštívit v pavilonu P nebo můžete prozkoumat inovativní expozici Digitální továrna 2.0 v pavilonu A.

ICE Industrial Services ukáže propojení technologií ABB. ICE dodává svým zákazníkům zejména komplexní zážitek dodavatele s unikátní firemní kulturou. Partneři - Scanie, ABB a ICE – spojili síly a do Brna přivezou představit průmyslového robota IRB 6700. V případě těchto robotu se jedna již o 7. generaci velkých robotů, která se může chlubit mnoha vylepšeními, především větší robustností, snazší údržbou a také nižší spotřebou (o 15 %). „To z nich činí nejvýkonnější roboty s nejnižšími provozními náklady ve třídě 150–300 kg. Výsledkem je nejspolehlivější a nákladově nejúspornější velký robot, jaký společnost ABB kdy vyrobila,“ řekl manažer marketingu Miloš Stibal.

Druhým příkladem je propojení robotických pracovišť s technologií thermoformingu - tedy tváření plastových trubek rozvodů paliva v OA prostřednictvím virtuální reality. Tuto část bude zajišťovat MSV SYSTEMS CZ s.r.o.  V expozici návštěvnici naleznou přímo TV obrazovky, kde v přímé vizualizaci zří ukázky aplikace v praxi. Celý technologický proces je představen aplikací s roboty IRB 2600 a IRB 1600 a s patentovanou technologií MSV SYSTEMS CZ. Tyto patenty jsou uděleny pro EU, USA, Mexiko, Brazílie.

Společnost Eltep nabízí robotická pracoviště se strojovým viděním nové generace, které se stává v dnešní době nezbytnou technologií pro kvalitní a bezchybnou práci v robotickém průmyslu. „Vystavovaná buňka bude příkladem inteligentní automatizace s robotem, která dokáže pomocí nového 3D scanneru samostatně vyhledávat díly,“ dodal Stibal.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše