Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

ABB zve návštěvníky do expozice Digitální továrna 2.0

Nabíjení pro elektromobily příští generace, supervýkonný velký robot, interaktivní dotyková tabule pro efektivní týmovou spolupráci nebo software pro inteligentní řízení výrobních procesů. Společnost ABB jako lídr v oblasti inovativních průmyslových technologií bude významným partnerem expozice Digitální továrna 2.0 v pavilonu A1.

Společnost ABB se na MSV 2019 představí rovnou dvakrát. Vedle rozsáhlé expozice v pavilonu P návštěvníci najdou její řešení také v pavilonu A1 v rámci interaktivní výstavy Digitální továrna 2.0. A lákadel tady bude opravdu hodně.

Na dojezd 200 km nabijete za 8 minut

Unikátní patentovaná nabíjecí stanice ABB Terra HP s nabíjecím výkonem 350kW určitě potěší všechny majitele elektromobilů i ty, kteří o koupi vozu s elektrickým nebo hybridním pohonem teprve uvažují. Její výkon by měl stačit i pro elektromobily nové generace. Rychlé nabíjení je s ní ještě rychlejší, takže nabije osobní auto na dojezd 200 km během pouhých 8 minut. Stanice disponuje technologií dynamického sdílení stejnosměrného proudu pro snížení nákladů a díky modulárnímu systému je nabíjecí výkon k dispozici od 175 kW do 350 kW. Nabíjecí stanice ABB je odpovědí na příchod nových modelů elektromobilů s většími bateriemi.

Robot IRB 6700 je výkonnější a úspornější

ABB vyrábí velké roboty více než 40 let a na jejich sedmé generaci je dlouhá zkušenost znát. Průmyslové roboty IRB 6700 jsou robustnější než jejich předchůdci a jejich údržba je snazší, takže jde o nejvýkonnější roboty s nejnižšími provozními náklady ve třídě 150–300 kg. Podařilo se zvýšit přesnost, nosnost a rychlost, byla zdokonalena celková provozní výkonnost a výsledkem je nejspolehlivější a cenově nejpříznivější velký robot, který byl v ABB dosud vyroben. Má větší robustnost s tuhou konstrukcí, elektromotory nové generace a kompaktní převodovky. Celkové provozní náklady IRB 6700 byly sníženy o 20 % a vypočítaná střední doba bezporuchového provozu dosahuje 400 000 hodin. Seznamte se s ním v pavilonu A1!

Řešení pro zefektivnění firemních procesů

Zajímá vás, jak v praxi funguje řízení výrobních operací v digitalizovaném průmyslovém podniku? Řešením může být software Manufacturing Operations Management (MOM), který zpracovává a analyzuje data z výroby pro zlepšování firemních procesů. Ukládání dat i jejich transakce jsou spolehlivé, kyberneticky bezpečné a s dostatečně vysokou kapacitou. Exponát ABB Ability Manufacturing Operations Management bude prezentován na zařízení ABB Collaboration table, což je interaktivní stůl či tabule s 55palcovou dotykovou obrazovkou. Uplatní se v operačním řídicím centru i všude tam, kde je pro zefektivnění týmové spolupráce potřeba rychlá a atraktivní prezentace dat. Collaboration table v sobě spojuje stůl, počítač a dotykovou obrazovku. Je výškově i úhlově nastavitelný včetně překlopení o 180 °, což umožňuje prohlížení obrazovky ze dvou různých stran.

Dále ABB v pavilonu A1 představí také automatizovaný dopravní systém od partnerské slovenské společnosti Photoneo a návštěvníkům MSV již dobře známého kolaborativního robota Yumi s širokými možnostmi aplikací.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše