Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

ARC-H a.s. na MSV dorazila s novinkou Kemppi MasterTIG

Tradičního vystavovatele najdou zájemci v pavilonu G2. Opět přivezl inovativní novinky určené svářečům.

Tišší, rychlejší a uživatelsky přívětivější zdroj na svařování MasterTIG od firmy Kemppi přivezla do Brna představit firma ARC-H a.s.. Díky funkci Weld Assist zvládne jeho obsluhu i méně zkušený svářeč. Ten stroji ,,řekne“, co chce svařovat a on poté sám nastaví ideální parametry pro produktivní svaření daného svařence. „Nastavení stroje se odvíjí od typu materiálu, tloušťky, svařovací pozice a typu svaru,“ doplnil obchodní ředitel z firmy ARC-H Martin Brunclík. KempiMasterTIG hlásila firma do soutěže o Zlatou medaili MSV 2019.

Další novinkou je funkce Double Pulse. „Jedná se o typ svářecího oblouku, který je obzvlášť výhodný pro svařování korozivzdorných materiálů a svařování v pozicích,“ upřesnil Brunclík. V letošním roce se firma také více zaměřuje na celkovou robotizaci výroby. Firma vyzdvihuje také nový zdroj Kemppi A7 MIG Welder, který dokáže spolupracovat s více typy robotů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše