Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

edding přiváží inovativní termotiskárny

Přední německý výrobce průmyslových popisovačů edding na veletrhu představí nejen markery, ale především inovativní termo tiskárny. Prezentace kompaktních termo tiskáren edding Tech pro digitální značení bude probíhat v hale G2 na stánku 03.

Novým typem výrobku se značka edding pouští do segmentu tiskových řešení, která reagují na aktuální požadavky digitální éry průmyslu 4.0. Přenosnou termo tiskárnu (TIJ) budou moci využívat potravinářské podniky, logistika i výroba v oblasti automotivu, a to bez nutnosti zasahovat do již zavedeného provozu. Tiskárnu je totiž možné velmi jednoduše a bez menších problémů integrovat do fungující výrobní linky – především díky svému kompaktnímu designu. Minulostí jsou objemné, chybující a na obsluhu náročné tiskárny. Budoucnost patří automatickým systémům s digitálním připojením. Tímto výrobkem tak společnost edding propojuje svět nových řešení s tradičními, léty prověřenými inkousty nejvyšší kvality.

Vedle tiskáren nabídne edding také široké portfolio specializovaných popisovačů vyvinutých na základě náročných požadavků profesionálního použití ve výrobě. V duchu sloganu značky „kde ostatní končí, edding začíná“ si budou moci návštěvníci vyzkoušet psaní a značení na nejrůznější povrchy a materiály. Lakový popisovač odolávající špinavému, zaprášenému a mastnému povrchu je jedním z mnoha speciálních produktů, které budou na místě k otestování.

Kvalita a spolehlivost popisovačů je prověřována každý den v nejrůznějších provozech po celém světě již téměř 60 let. Nepřetržitý výzkum a vývoj nových řešení pod značkou edding přinesl výrobci právem ocenění Německý nejinovativnější SME podnik roku 2018 (Deutschlands innovativster Mittelständler).

Expozici společnosti edding najdete v pavilonu G2/03.

www.edding.tech | www.edding.com

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše