Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

GABEN PACKAGING LIVE: Balicí linka v novém stylu

Tradiční doprovodný program Mezinárodního strojírenského veletrhu přichází letos do pavilonu A2 v inovované formě. Pod názvem GABEN PACKAGING LIVE se představí nejen jiné balené produkty, ale také noví partneři a celkově jiný koncept expozice.

Bude působit jako jeden velký open space s posezením v kavárně v designovém nábytku,“ prozradila organizátorka projektu Michaela Zachová z agentury Equicom. „Vyšli jsme tak vstříc přáním našich partnerů, aby při komentovaných ukázkách linky působila expozice jako jeden společný celek. Podařilo se nám navázat spolupráci s designérským studiem TOKA,“ doplnila.

Organizátoři získali několik nových partnerů, ať už je to již zmiňované studio TOKA nebo KOFOLA, která do projektu dodává balené plechovky oblíbeného nápoje. A protože se přímo nabízelo připojit k balení plechovek i speciální otvíráky, je proto další z nových firem Servis centrum, jejichž stroje potisk plnou barvou na relativně malé předměty realizuje. Kofoly se pak budou v krabicích Thimm distribuovat do vybraných transfúzních stanic jako poděkování a podpora pro dárce krve.

Novým partnerem linky je letos i společnost Mettler-Toledo, s.r.o., která je dodavatelem vysoce kvalitních a přesných vah, nebo společnost TECH-CON, která dodává komponenty pro průmyslovou automatizaci, mj. savky a úchytky pro roboty.

Vedle těchto „nováčků“ najdeme v lince partnery tradiční – generálním partnerem bude opět společnost GABEN, která se zabývá identifikací jak balených produktů, tak celých palet s pomocí RFID technologií a QR kódů a na linku poskytuje i oblíbené dotykové displeje G-TOUCH. Dodavatelem značení na krabice bude opět společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, plně ovinovací stroj dodá firma EKOBAL, na lince budou přítomny roboty FANUC, které naprogramuje a propojí společnost KLIMASOFT Robotics, s.r.o. Na veletrhu představí nový monitorovací systém těchto špičkových japonských robotů. Nebudou chybět vysokozdvižné vozíky firmy Mátl&Bula a poskytovatel finančních služeb Moneta Leasing.

Komentované ukázky balicí linky uvidí návštěvníci 4x denně vždy v sudou hodinu, jako vždy je čeká i losování o věcné ceny a suvenýry.
Crossmarketingový projekt PACKAGING LIVE agentury EQUICom, s.r.o. se na brněnském výstavišti v rámci veletrhů MSV a EmabxPrint/SALIMA objeví již po čtrnácté a stává se tak jedním z klíčových doprovodných programů Mezinárodního strojírenského veletrhu. Více na www.packaginglive.cz

Kdo se zapojí do letošního PACKAGING LIVE

GABEN, s.r.o.

Společnost Gaben je ryze česká společnost, která vyvíjí a vyrábí ucelená řešení a dodává jednotlivé produkty pro automatickou identifikaci. V tomto oboru představuje absolutní špičku. Mimo jiné disponuje servisním oddělením a díky tomu zajišťuje nejen záruční, ale také pozáruční servis. Specializuje se na snímače čárových kódů, mobilní terminály, průmyslové dotykové terminály, RFID, tiskárny a aplikátory etiket.

Na letošní lince představí oblíbeny průmyslový dotykový all-in-one terminál GBTouch, v nové rozměrové řadě a také v nových barevných variacích. GBTocuh již léta nachází využití zejména při odvádění výroby na výrobních a balicích linkách. V rámci "Průmyslu 4,0" je ideálním nástrojem pro potřebu zobrazování výrobní dokumentace při zavádění bezpapírové výroby. Společnost Gaben bude předvádět také automatický aplikátor etiket s výsuvným ramenem, který označí zabalenou paletu etiketou s RFID čipem, tzv. SmartLabelem.  

Ve všech fázích výrobní linky uvidí návštěvníci veletrhu v praxi produkty k snímání a automatické identifikaci z portfolia společnosti.
www.gaben.cz

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, s.r.o.

Tradice, vynikající produkty, kvalita služeb a snaha maximálně uspokojit zákazníka. Takto lze ve stručnosti charakterizovat hodnoty této společnosti, která se stala jedním z největších dodavatelů špičkové techniky pro označování výrobků ve všech výrobních oborech. Zákazníky této firmy jsou významné podniky rozličných oborů. Více než 90 % produkce veškerých elektrických kabelů vyrobených v České republice je popisováno právě těmito vynikajícími zařízeními. Hlavní činností je prodej popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje – jednoho z největších výrobců ink-jet tiskáren na světě. Zajišťují prodej, instalaci, zaškolení, záruční a pozáruční servis, ale také dodávky veškerého spotřebního materiálu. Firma ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM dále dodává kontaktní značící zařízení, termotransferové tiskárny nebo aplikátory etiket včetně instalace a servisu.
www.ondrasek.cz

KLIMASOFT Robotics, s.r.o.

Česká společnost Klimasoft RobotiCS s.r.o. vznikla na základě úspěšného více než desetiletého působení slovenské společnosti Klimasoft s.r.o. v oblasti průmyslové automatizace na slovenském a českém trhu. Rostoucí množství projektů realizovaných v české republice nás dovedlo k založení samostatné pobočky. Disponujeme týmem zkušených konstruktérů, projektantů a programátorů. Specializujeme se na robotické aplikace pro různá odvětví průmyslu. Pro naše zákazníky realizujeme komplexní dodávky robotizovaných pracovišť od prvotního návrhu, přes realizaci a instalaci a po následnou podporu a servis.
www.klimasoft.com

EKOBAL, s.r.o.

Firma Ekobal s.r.o. byla založena v polovině roku 1993 jako organizace navazující na zkušenosti společnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technologie balení do průtažné fólie. Dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem. Působí nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku. Ekobal se specializuje zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udává trend. Produkty firmy Ekobal jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokáže firma udržovat náskok před konkurencí.
www.ekobal.cz

SERVIS CENTRUM

Servis centrum je rodinná obchodní a technologická firma s tradicí. Již téměř 30 let zajišťuje zákazníkům podporu pro sítotiskovou technologii, tamponový a digitální tisk. Spolupracuje se špičkovými dodavateli – MARABU, KIWO, SEFAR, TECA-PRINT a dalšími. Jejich cíl je kvalitní a efektivní tisk a v provozech svých zákazníků. V rámci vývoje společnosti se od roku 2015 zabývají automatizací tiskových a manipulačních procesů. Stali se certifikovaným systémovým integrátorem špičkových japonských robotů FANUC. Protože znají dobře tiskové technologie, dokážou navrhnout vhodná řešení pro automatizaci vašeho tiskového procesu a související manipulace.
www.sc-brno.cz

Mettler-Toledo, s.r.o.

Společnost METTLER TOLEDO je předním světovým dodavatelem průmyslových vah, terminálů a kontrolních zařízení do výrobních linek. Odolávat prostředí a zachovat si vysokou přesnost a spolehlivost dokáží v náročných průmyslových podmínkách jen nejodolnější a důmyslně zkonstruované přístroje. Společnost METTLER TOLEDO je známá špičkovou kvalitou a vysokou přesností svých váhových a kontrolních řešení pro chemický, farmaceutický, potravinářský průmysl, výrobce OEM, přepravu a logistiku, výrobu a mnoho dalších odvětví. Nabízí široké spektrum zařízení pro in-line kontrolu Vašich výrobků a maximální efektivitu a spolehlivost procesů. Přináší nejmodernější technologie vážení v pohybu, detekci kovů a rentgenové systémy Safeline či optické kontrolní systémy.
www.mt.com/cz/cs

Tech Con Czech Republic, s. r. o.

Společnost Tech Con Czech Republic, s. r. o. poskytuje komplexní řešení v rámci průmyslové automatizace. Jejich specializací jsou dodávky periferií k robotům napříč průmyslovými odvětvími, odebírací hlavy a střižné stanice pro plastikářský průmysl (EOAT) a vakuová manipulační technika. Při realizaci projektů spolupracují s předními světovými výrobci, což firmě umožňuje dodávat zařízení na nejvyšší technické úrovni. Jejich prioritou je individuální a osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho potřebám.
www.tech-con.cz

Mátl & Bula spol. s r.o.

Firma Mátl & Bula, spol. s r.o. se zabývá službami v oblasti manipulační techniky, výrobou a prodejem hydraulických prvků, těsnění a techniky pro řezání a obrábění stavebních materiálů. Vše od navržení vhodného systému až po dodání a vybavení kvalitní technikou, zaškolení obsluhy záručního a pozáručního servisu. V rámci samotného skladování nabízí automatické regály, které vychystávají materiál až k rukám skladníka.  Nezávisle na manipulační technice se zabývají prodejem, servisem a zajišťováním těsnících prvků pro hydrauliku a pneumatiku, tlakoměrů, výrobou hydraulických hadic, výrobou a opravami hydraulických válců a hydraulických prvků, včetně poradenské činnosti v tomto oboru.
www.matl-bula.cz

TOKA, a.s.

Společnost Toka, a.s. patří již 25 let k předním českým dodavatelům kancelářského a bytového nábytku. Za posledních 5 let jsme vyrostli v jednoho z nejsilnějších dodavatelů komerčních interiérů s obratem přes sto milionů korun. Spoléháme se nejen na své architekty a designery, ale také spolupracujeme s předními českými i zahraničními designery. Díky profesionálnímu týmu se nám dlouhodobě daří nejen na domácím trhu, ale také v zahraničí. Prostřednictvím schopnosti dodávat interiéry na míru vč. výroby atypických kusů nábytku jsme schopni uspokojit i nejnáročnější klienty. Jako úspěšná společnost se také snažíme podporovat mladé talenty v oblasti designu, ale také pomáháme českému sportu. Uplynulé roky se nesly ve znamení hesla: „don't crowd your space, create it“. Pro další etapu naší práce jsme zvolili motto: „more than an office“.
www.toka.cz

Kofola ČeskoSlovensko, a.s.

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů s deseti výrobními závody na pěti evropských trzích. Do produktového portfolia společnosti v ČeskoSlovensku patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, řada sirupů Jupí, hroznový nápoj Vinea, dětské nápoje Jupík, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky Chito, Top Topic a Citro Cola. V licenci vyrábí a distribuuje Royal Crown Colu a Orangina. Je výhradním distributorem značek Evian a Badoit pro Českou a Slovenskou republiku a oficiálním distributorem tradiční minerální vody z léčivého zdroje Vincentka pro české maloobchody a gastronomii. Exkluzivně také distribuuje v České republice a na Slovensku produkty společnosti Rauch. Do skupiny Kofola patří i síť UGO, dále pak LEROS, tradiční český výrobce směsí z léčivých rostlin, a slovenská minerální voda Kláštorná Kalcia. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Kofola je společnost Espresso, která už přináší na český trh nejen špičkovou kávu Café Reserva, ale i prémiové čaje Dilmah a tomu odpovídající servis a kulturu.
www.kofola.cz

Thimm Packaging

Firma patří do Skupiny THIMM, vedoucího poskytovatele obalových řešení a distribuce zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vl- nité lepenky, prodejní stojany, obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje paleta služeb týkající se obalového segmentu v rámci dodavatelského řetězce. K okruhu zákazníků patří koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik zaměstnává přes 3000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku.
www.thimm.cz

Moneta Leasing

Je členem koncernu MONETA. Toto bezpečné zázemí zaručuje všem obchodním partnerům finanční sílu a stabilitu. Poskytují kompletní finanční servis v oblasti financování již od roku 1995. Patří mezi největší leasingové společnosti na českém trhu. O vhodném řešení a podmínkách financování jednají s každým klientem individuálně. Financují osobní, nákladní a užitkové vozy, stroje a zařízení, technologie, lesnickou a zemědělskou techniku, zdravotnickou a veterinární techniku. Na změny reagují vytvářením rozmanité nabídky produktů a způsobů financování, které přesně odpovídají přáním a potřebám zákazníků.
www.monetaleasing.cz

BWS Bistro

Konceptem BWS je moderní bistro, kde najdete kváskové pečivo, polévky, saláty, sandwiche, dezerty, nebo také domácí paštiky a další výrobky. Do bistra se můžete zastavit pro snídani, svačinu, na lehký oběd, nebo si nakoupit na večerní mlsání na doma. Všechny výrobky jsou české, poctivé, „čisté“ – nepoužívají konzervanty, „éčka“, sladidla a podobně. Připraví pro Vás catering na firemní nebo soukromou akci. Na hlavní firemní prodejnu na Hybešově jezdí i menší odběratelé, kteří kváskové pečivo a výrobky mají ve svých provozech. BWS Bistro je součástí firmy Equifarm, která mimo jiné provozuje rekreační a jezdecký areál v Jevišovicích, restauraci Malesický dvůr u Plzně nebo se věnuje firemnímu stravování.
www.bwstores.cz

Foto: archiv EQUICom

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše