Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Konference na MSV v Brně představí nejmodernější technologie profesionálního 3D tisku

Nenechte si ujít nejvýznamnější oborovou událost, která vás seznámí se špičkovými technologiemi 3D tisku z kovů, plastů a kompozitů v české praxi.

Již šestý ročník této oblíbené konference představí nejvyspělejší metody profesionálního 3D tisku, který se stává dostupnějším i pro menší firmy a jednotlivce. Nabídne pestrou přehlídku technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů s důrazem na jejich uplatnění v praxi. S účastí neváhejte, pokud se zajímáte o využití pokrokových technologií pro produktivnější výrobu prototypů, nástrojů nebo koncových výrobků.

Fórum aditivní výroby na MSV 2019 v Brně nabídne celodenní program, v rámci kterého vystoupí téměř dvě desítky odborníků na aditivní výrobu. Ukáže inovace z nabídky předních světových výrobců 3D tiskáren, jako jsou Stratasys, 3D Systems, Renishaw, HP, Arcam nebo EOS a vedle nich působivé novinky, které svými možnostmi v různých ohledech překračují zavedenou praxi – například jako 3D tisk kovových dílů v kancelářském prostředí od firem Desktop Metal a Markforged či rychlý tisk velmi přesných modelů od Formlabs.

Primárním cílem konference je prezentovat možnosti současných technologií aditivní výroby prostřednictvím praktických poznatků a případových studií. V tomto duchu se ponesou i prezentace generálního partnera konference, kterým je společnost Siemens. Podrobný program s tématy všech 17 zařazených přednášek najdete na webu www.odborne-konference.cz.

Celodenní konference se uskuteční v úterý 8. října 2019 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v sálu E2 v pavilonu E na brněnském výstavišti. Pro účastníky je zajištěno občerstvení, vstup na strojírenský veletrh a slosování o hodnotné ceny v čele se stolní 3D tiskárnou Prusa i3 MK3S.

Tuto událost byste neměli minout, pokud chcete mít přehled o technologických možnostech současných 3D tiskáren pro výrobu kovových, plastových a kompozitních dílů. Nad to můžete získat bohatou inspiraci a cenné kontakty.

Další informace a registrační formulář najdete na webu www.odborne-konference.cz


Kontakt na pořadatele:
Ing. Jan Homola / jan.homola@novamedia.cz / +420 724 659 048
Organizátorem konference je společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o. / www.novamedia.cz


Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše