Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Organizace nářadí i osobního času. Hoffmann Group přichází s novou premiérou

Robustní skříně na nářadí, která vám poskytne až 9 zásuvek pro výdej materiálu 24 hodin denně. Navíc díky intuitivnímu softwaru učiníte rychle svůj výběr správného kousku. Pozadu však nezůstává ani nový dílenský vozík řady GARANT GridLine, který je vybaven šikovně umístěnými bočními přihrádkami. Tyto letošní novinky můžete vidět na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2019 v Brně. Hoffmann Group letos rozšíří svůj stánek číslo 022 také o venkovní plochu, kterou naleznete mezi pavilony P a F.

GARANT Tool24 Locker, robustní skříně na nářadí, v sobě odráží přesnost a pořádek jako na pracovišti nebo doma v dílně. Skříň je vybavena chytrým pomocníkem v podobě zabudovaného softwaru, ve kterém můžete vyhledávat věci, které nutně potřebujete. Využít můžete hned dvě cesty – skener nebo vyhledávání klíčových slov či čísel položek.

GARANT Tool24 umožňuje kontrolované a zdokumentované vydávání většího elektrického nářadí, přístrojů.

Skříň od Hoffmann Group má tvar úzkých schránek na zboží a díky mimořádně prostorným přihrádkám uzpůsobeným pro nabíjení dobíjecích akumulátorů budete mít vše na jednom místě a připravené k práci.

S GARANT Tool24 Locker můžete také efektivně organizovat a přesně sledovat odběr a zůstatek většího elektrického nářadí nebo přístrojů k zapůjčení. Skvělé uplatnění najde ve větších skladech, firmách nebo třeba i v brněnské půjčovně nářadí pro kutily. Právě pro firmy je to velký pomocník. Zaměstnanci se musí nejprve přihlásit do systému a až poté jim výdejní automat otevře příslušnou přihrádku. Díky tomu je GARANT Tool24 Locker schopen zaznamenávat, kdy a kdo odebral nebo vložil zpět do schránky který produkt. Nastavení individuálních profilů také umožňuje přidělit určitým zaměstnancům přístup pouze k vybraným podoblastem sortimentu.

GARANT ToolCar: Tvarově dokonalý a funkční vozík

Vozík GARANT GridLine ToolCar nabízí centrální zamykání zásuvek a boční přihrádky.

Nový GARANT GridLine ToolCar je pojízdným specialistou na organizování, který je vybaven šikovně umístěnými bočními přihrádkami, plně výsuvnými zásuvkami a volitelně také napájením. Za svůj atraktivní design a vynikající funkčnost byl oceněn mezinárodně uznávanými cenami iF Design Award, Red Dot Award a German Design Award.

Vozík nabízí centrální zamykání zásuvek a boční přihrádky. Zadní strana boční přihrádky je opatřena děrovanou stěnou GARANT, na kterou lze připevnit držáky a háky GARANT Easyfix pro uchycení nástrojů. Volitelně lze na zadní stěnu umístit také zásuvku Schuko pro napájení nabíječek, elektrického nářadí nebo volitelného osvětlení.

Hoffmann Group jako vedoucí evropský systémový partner pro kvalitní nářadí sdružuje jak obchodní kompetence, tak i kompetence v oblasti výroby a služeb. Portfolio zahrnuje vedle nástrojů pro třískové obrábění, upínání, měření, broušení a dělení také ruční nářadí, ochranné pracovní prostředky, zařízení provozů a dílenské potřeby. Mezi zákazníky této společnosti patří velké koncerny zapsané na burzách i střední a malé firmy ve více než 50 zemích.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše