Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Oslava na veletrhu. Vanad 2000 a. s. vyrábí už čtvrt století jedny z nejlepších CNC strojů v oboru

Český výrobce se světovým renomé v Brně na Mezinárodním strojírenském veletrhu na stánku 18 (hala G2) představí stroj Vanad KOMPAKT Laser osazený vláknovým laserem a oblíbený plazmový stroj CNC Vanad KOMPAKT. Kromě svých vlajkových exponátů oslaví také pětadvacáté narozeniny.

Český výrobce Vanad získal svým výkonem a spolehlivostí světové uznání. Výrobou CNC pálicích strojů pro tvarové řezání autogenem, plazmou a vláknovým laserem obsadil také silnou pozici v tuzemsku. „V letošním roce slaví Vanad 2000 a.s. pětadvacáté výročí od založení, které se rozhodl s dlouholetými obchodními partnery a zákazníky oslavit právě v rámci strojírenského veletrhu,“ řekla Ivana Urbanová.

 

Žádný CNC stroj Vanad není stejný, každý je vyroben podle požadavků zákazníka. Jejich výhodou je, že mají vlastní vývojové oddělení, což umožňuje přizpůsobit se každému speciálnímu požadavku jejich zákazníků. V oblasti kovovýroby tak dokážou nalézt shodu s představou malých výrobců i velkých korporací.

Za dobu svého působení firma vyrobila a dodala pálicí stroje stovkám spokojených zákazníků v Čechách i zahraničí (EU, Rusko, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Kanada, Afrika).  Na letošním MSV předvede Vanad v hale G2 (stánek 18) stroj Vanad KOMPAKT Laser osazený vláknovým laserem a oblíbený plazmový stroj CNC Vanad KOMPAKT.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše