REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Další soutěž je pro volejbalové nadšence

Na veletrhu Rehaprotex 2019 pro vás chystáme sportovní arénu, kde si vyzkoušíte řadu parasportů. S aktivním životním stylem souvisí i další Facebooková soutěž. Směřována je ke všem, kteří se zajímají o volejbal a mají přehled o jeho historii. Tři z vás mohou získat Zlatou knihu volejbalu, kterou do soutěže věnovala Liga vozíčkářů a Volejbalový Klub Královo Pole.

Na veletrhu Rehaprotex 2019 pro vás chystáme speciální sportovní arénu, kde si budete moci vyzkoušet řadu parasportů a třeba si i zahrát s profesionálními hráči. Jednáme o sportech jako je sledge hokej (para hokej), basketball, florbal a rugby.

S aktivním životním stylem souvisí i další soutěž na našem Facebooku. Směřována je ke všem, kteří se zajímají o volejbal a mají přehled o jeho historii. Soutěžní otázka zní: Víte, kolikrát ve své historii získalo Československo medaili ve volejbale na Olympijských hrách a v kterých to bylo letech?

Tři nejrychlejší z vás, kteří správně odpoví do komentářů pod příspěvek na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště, získají Zlatou knihu volejbalu, kterou do soutěže věnovala Liga vozíčkářů a Volejbalový Klub Královo Pole. Snahou Zlaté knihy volejbalu je zachytit nejdůležitější události od prvních krůčků tohoto sportu na území Československa a samostatné České republiky od počátku dvacátých let minulého století až po nedávnou minulost. Autory knížky jsou Zdeněk Vrbenský, Václav Věrtelář a Miloslav Ejem.

Soutěž trvá do 3. července 2019. Kniha je objemná (má téměř 500 stran formátu A4), proto je potřeba si ji osobně převzít na brněnském výstavišti.


Výherci soutěže: Ilona Lukša Šášková, Petr Chudoba a Alena Svobodová

Správná odpověď:

Československo získalo ve volejbale na Letních olympijských hrách medaili dvakrát ve své historii. Poprvé to byla stříbrná medaile v Tokiu v roce 1964 a podruhé bronzová v roce 1968 v Mexico City.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše