REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

HURT přiveze do Brna speciálně upravený Citroen Berlingo a nový elektrický pohon vozíku HURT-e

Společnost HURT je lídrem v úpravách vozidel pro hendikepované v České republice. Zabývá se výrobou i vývojem a montáží ručního ovládání a speciálních úprav vozidel a vyvinuli také nový elektrický pohon vozíku HURT-e. Obojí představí na veletrhu REHAPROTEX. Pro zájemce budou připraveny také zkušební jízdy autem s ručním ovládáním nebo na vozíku s elektrickým pohonem.

Společnost HURT se více než čtvrtstoletí zabývá výrobou, vývojem i montáží ručního ovládání a speciálních úprav vozidel všech značek a kategorií určených pro osoby se specifickými potřebami. Investování do vývoje vlastních výrobků považují za samozřejmost, a i díky tomu úspěšně vyváží své produkty také do zahraničí.

Úpravy provádí technici s dlouholetou praxí, kteří dokonale znají potřeby svých klientů. Každá jednotlivá úprava automobilu je prováděna tak, aby dovedla handicapované uživatele k co největší míře samostatnosti. V loňském roce vyvinula elektrický pohon vozíku HURT-e, což je další posun v mobilitě hendikepovaných. Nový výrobní program se dá přímo označit za revoluci v mobilitě vozíčkářů díky dostupné a použitelné technologii elektromotorů a baterií a konstrukce celého zařízení.

Čím se pochlubí na veletrhu v Brně, nám přiblížil jednatel společnosti František Malina: „Přivezeme nový Citroen Berlingo vybavený nejrůznějšími úpravami, od ručního ovládání, přes pomůcky pro nastupování osoby po úpravy k nakládání vozíku do auta. Úpravy ocení všichni zájemci o podobný typ tohoto praktického vozu. Stejné karoserie mají vozy Opel Combo, Peugeot Traveller nebo Toyota Proace City.“ Toto auto bude k vidění přímo na stánku HURT uvnitř pavilonu A, kde budou prezentovat také, jako jediní čeští výrobci, elektrický pohon vozíku HURT-e. HURT pro vás chystá navíc i doprovodný program před pavilonem. Zájemci si budou moci vyzkoušet jízdu autem s ručním ovládáním nebo na vozíku s elektrickým pohonem.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše