REHAPROTEX

HURT přiveze do Brna speciálně upravený Citroen Berlingo a nový elektrický pohon vozíku HURT-e

Společnost HURT je lídrem v úpravách vozidel pro hendikepované v České republice. Zabývá se výrobou i vývojem a montáží ručního ovládání a speciálních úprav vozidel a vyvinuli také nový elektrický pohon vozíku HURT-e. Obojí představí na veletrhu REHAPROTEX. Pro zájemce budou připraveny také zkušební jízdy autem s ručním ovládáním nebo na vozíku s elektrickým pohonem.

Společnost HURT se více než čtvrtstoletí zabývá výrobou, vývojem i montáží ručního ovládání a speciálních úprav vozidel všech značek a kategorií určených pro osoby se specifickými potřebami. Investování do vývoje vlastních výrobků považují za samozřejmost, a i díky tomu úspěšně vyváží své produkty také do zahraničí.

Úpravy provádí technici s dlouholetou praxí, kteří dokonale znají potřeby svých klientů. Každá jednotlivá úprava automobilu je prováděna tak, aby dovedla handicapované uživatele k co největší míře samostatnosti. V loňském roce vyvinula elektrický pohon vozíku HURT-e, což je další posun v mobilitě hendikepovaných. Nový výrobní program se dá přímo označit za revoluci v mobilitě vozíčkářů díky dostupné a použitelné technologii elektromotorů a baterií a konstrukce celého zařízení.

Čím se pochlubí na veletrhu v Brně, nám přiblížil jednatel společnosti František Malina: „Přivezeme nový Citroen Berlingo vybavený nejrůznějšími úpravami, od ručního ovládání, přes pomůcky pro nastupování osoby po úpravy k nakládání vozíku do auta. Úpravy ocení všichni zájemci o podobný typ tohoto praktického vozu. Stejné karoserie mají vozy Opel Combo, Peugeot Traveller nebo Toyota Proace City.“ Toto auto bude k vidění přímo na stánku HURT uvnitř pavilonu A, kde budou prezentovat také, jako jediní čeští výrobci, elektrický pohon vozíku HURT-e. HURT pro vás chystá navíc i doprovodný program před pavilonem. Zájemci si budou moci vyzkoušet jízdu autem s ručním ovládáním nebo na vozíku s elektrickým pohonem.

Další aktuality z veletrhu